Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha a barátnőtök/feles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtök/feleségetek egy nővel csókolózna vagy szexelne azt is ugyanolyan megcsalásnak tekintenétek, mint egy férfi esetében?

Figyelt kérdés
Engem nem zavarna, ha ilyen lenne, mert teljesen más élmény egy nővel, mint férfival. Ha megcsalna a párom egy férfival arra gondolnék, hogy valamiben biztos jobb (meg arra is, hogy egy utolsó *****, mert akkor legyen gerince és szakítson. Ez mindkét nemre igaz) de egy nőnél nem gondolnám ezt, mert nem lehet összehasonlítani ilyen téren egy nőt és egy férfit. Szóval nem jobb lenne, hanem másabb. Más mit gondol erről?

2019. aug. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen, ha szerelemből szeretem.
2019. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak tekinteném és szakítanék, mert biszex párt se szeretnék magamnak. Számomra a kapcsolat 1 férfi és 1 nő (én) közötti kötelék. Semmilyen nemű 3. fél nem fér bele.
2019. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mit változtat ezen, hogy kivel csinálta?
2019. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ugyanolyan megcsalás.
2019. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy függetlenül attól, hogy egy nő nővel vagy férfi férfivel "csalja" a párját, ez egy olyan dolog, hogy a kapcsolatotok egy intim részét mással osztotta meg, és ha erre rákerül még az, hogy a másikat nem zavarja, akkor megnyílik egy kiskapu, és az a kapcsolat onnantól nem lesz egy kétszemélyes intim biztonsági zóna az életeteknek. Ha egyszer megcsal a barátnőd egy lánnyal, akkor utána meg fog még sok másikkal is, és egy idő után már az izgalmas kalandokból kifáradva csak egy zug lesz a kapcsolatotok, ahol néha kipiheni magát, de már nem számít.
2019. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem. De elfogadom, ha valaki igen. Én ezen a téren nyitott vagyok, illetve ismerem a párom, akiben van némi kíváncsiság a nők iránt, de tudom, hogy párkapcsolatot nem tudna nővel elképzelni.
2019. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!