Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy van e köztük valami? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 1 éve jöttünk össze, aztán volt egy "kisebb" szünet, fél év..


Azota többször is vissza akart vissza jönni hozzám, most is, azt mondja egyedül van, hianyzok neki stb.


Vonnak/voltak furcsa dolgai, eltűnik 1-2-3 órákra úgy, hogy ki van kapcsolva a nete, én igazából egy lányra gyanakszok, hogy úgymond a “szeretője”..


Egy vérbeli cigány k**váról van szó, akinek akkor még barátja is volt, csak aztán a csávó megcsalta őt..


Én 2 éve ismerem jobban a fiút, én ahogy ismerem nem merne kezdeményezni lánynál, az elején pl még megcsókolni sem mert, én tettem meg, de mégis valahogy úgy érzem, hogy van valami..


Amikor együtt voltunk a fiúval a cigány lány nézegette Instán a napjaimat, a közös képünk alá írogatott áll instaval, hogy “szép pár vagytok”, utána letörölte a kommentet mindig.


Annyit tudok, hogy régen barátok is voltak, nem tudom pontosan, hogy több volt -e köztük, úgy még nem bukott le, csak amiket az ellenségei mondtak nekem abból gondolom, hogy csalt vele.. de mivel azok az ellenségei lehet, hogy direkt rosszat akarnak neki, azért mondjak.


Érdekes, hogy amikor mi elkezdünk újra beszelni, valahogy ez a csaj mindig feltűnik nálam. Vagy bekövet, utána letilt, vagy kommentel a képünk alá utána letörli.


Nem tudom hogy tudnám kideríteni, hogy van e köztük valami, elkérni a telóját nem akarom, mert az ciki..😅


Na most tegnap előtt rám írt a csaj egy áll instával és elkezdett faggatózni, hogy beszelünk e még a csávóval.


Persze tagadta, hogy ő az, de én tudom hogy ő volt, felismerem az írását stb..olyanokat írt, hogy ők mar biztos nem beszelnek régóta, meg hogy annak a lánynak van barátja, holott már vagy 3 hónapja nincsenek együtt mert a csávó megcsalta..instán nem követik egymást, Fbn nem tudom,hogy ismerősök -e mert mindkettőnek el van titkosítva az ismerőse..


Az elején sokáig tagadta azt is, hogy ismeri, most már bevallja.


Szerintetek hogy tudnám kideríteni? Ti mit gondoltok erről?



2019. aug. 30. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy baromi sok energiád van. Azt gondolom, hogy mivel nem alkotok egy párt semmi közöd hozzá. Ha akarsz valamit ettől a fiúról szedd össze magad és békülj ki vele, ha meg nem akkor engedd el ezt a lányt mert jobban tudod az életét mint ő maga és ez külső szemmel egy kissé beteges
2019. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alkottok *

Fiútól*

2019. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy keresned kéne egy normális pasit akinek fontos vagy. Semmi jó nem sül ki ebből az eltűnik-felbukkan jellegű bohóckodásból, az meg már a teteje az egésznek, hogy csajozgat is. Tiszteld meg magad és építsd le ezt az embert. Ha meg a riválisod egy "cigány k.urva",akkor nem lehet valami igényes a pasi. Ennél csak többet érdemelsz, nem?
2019. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből nekem csak annyi jön le, hogy építsd le mindkettejüket sürgősen.
2019. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... egy éves “kapcsolat” fél éves “szünettel”, instás követések, kommentek, meg letiltások, és még “ellenségei” (what??? 😂) is vannak a lánynak...

Én azt gondolom erről, h légy szíves, és mássz át a “tini párkapcsolatok”-kategóriába, mert ezen csak röhögni tudok...

2019. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... egy éves “kapcsolat” fél éves “szünettel”, instás követések, kommentek, meg letiltások, és még “ellenségei” (what??? 😂) is vannak a lánynak...

Alakul egy újabb spanyol sorozat.

2019. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a cigánycsajok kifejezetten büszkék ha ilyeneket csinálnak. Én simán beszélgetnék vele. Szerintem elmondaná
2019. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!