Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtok olyan helyet, lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyet, lehetőséget, ahol a szeretői viszonyról lehet beszélgetni, mondjuk más, ugyanilyen helyzetben levőkkel?

Figyelt kérdés
Félreléptem, viszonyt kezdtem, kicsit bele is szerettem... három hónap után véget vetettem ennek a viszonynak, azóta a lelkiismeretem előhozta a szorongásos-pánikos rohamokat, enni-aludni nem bírok (a párom persze próbál segíteni, amitől még rosszabbul érzem magam), úgy gondolom, segítene az előrelépegetésben, ha ki tudnám beszélni magamból, de senki nincs, akivel ezt megtehetném.

2019. aug. 31. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Pszichiáterhez tudsz elmenni, ők kötelesek titoktartásra. Ha van közeli barátod, akiben megbízol, vele is beszélhetsz.


Azon már gondolkoztál, hogy miért tetted? Biztos, hogy jogos a lelkiismeret furdalás?

2019. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nyugodtan írhatsz.
2019. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Ha kicsit jobban tudsz angolul: [link]

Én nagyon sok emberrel beszéltem itt.

2019. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Beszéld át a pároddal.;)
2019. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Hagyd ott a párod, ennek így semmi értelme.

Teljesen mindegy hogy mi lesz veletek a szeretőddel, de a pároddal biztos nem mehet ez így tovább.


Amúgy meg ne hallgass itt senkire!

Ugyan már, ki az aki nem megcsalással lép odébb egy másik kapcsolatba?

Én még nem találkoztam elvált faszival aki csak úgy elváltként keresgél.

Örök aggszűzek akik osztják itt a tudást, honnan is tudnák hogy hogy működik egy házasság vagy tartós kapcsolat, válás.

2019. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem leírhatod priviben, szívesen meghallgatlak!
2019. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Szia

Szeretői kapcsolatban vagyok 3 éve. Nyugodtan írhatsz.

2019. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
11# Semmi szégyenérzet nincs benned,hogy 2.vagy te is? Annyira szánalmas,hogy ennyivel megelégszetek.Aztán majd ha dobva lesztek,jön a bosszúállás.
2019. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Miért lenne bennük szégyenérzet? Arra nem gondoltál hogy milyen jó másodiknak lenni?

Ki akar összeállni nyűgjeivel együtt valakivel is?


De te még nem érezted azt a jó érzést amit egy ilyen viszony ad mindkét félnek.

Az meg hogy mossa a gatyáját otthon valaki, hát kit érdekel? Az én dolgom?


Miért nem fogják fel egyesek hogy mindenkinek mást jelent a boldogság?


Sajnálnom kéne a feleséget? Miért tűri ezt? Talán nem dönthet önként a sorsáról? Miért nem csinálja ő is ugyanezt? Ki akadályozza ebben? De ha ő alázva érzi magát jól, ám tegye. Semmi közöm hozzá.

2019. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Szeretői kapcsolatlan közel hat éve...nem csak szex, szerelem, társ, jóbarát, mindent megbeszélünk, megosztjuk a gondolatainkat, többet tudunk egymásról mint bárki más. Én független, ő nős.
2019. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!