Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Féltékeny vagyok egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok egy férfi feleségére. Ez miért nem elfogadható?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én vagyok a szerető. Mindenkinek az a normális, hogy a feleség féltékeny a szeretőre, márha tudomására jut. Az miért nincs rendben, hogy én féltékeny legyek rá? Hiszen neki gyereki vannak tőle, vele él együtt, ő megkapta az egészet míg én csak egy kis szeletét.

Miért még is a feleség féltékeny rám? Én boldog lennék a helyében, ha az enyém lehetne.



2019. szept. 1. 22:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Tud rólad?
2019. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés?
2019. szept. 1. 22:47
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Azt írtad féltékeny rád. Akkor tudnia kell rólad, akkor meg miért nem dobja ki a szeretődet?
2019. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Én azt kérdeztem, hogy miért nem elfogadott, hogy egy szerető féltékeny legyen a feleségre, amikor tulajdonképpen övé minden, ha nem rúgja fel maga.

Miért kell úgy tenni, mintha nem lenne megcsalás a kapcsolatokat 80%ban és mégis úgy tesz mindenki, mintha ez nem így lenne.

2019. szept. 1. 22:52
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azért, de ha én lennék a feleség, csak addig lennék az amíg meg nem tudtam azt hogy megcsaltak.

Szerető még nem lennék, mert nem lennék olyannal akinek felesége van, max úgy hogy átver és nem tudok a feleségéről.

Egy szó mint száz... Nekem egyik sem elfogadott.

Amúgy meg nem, nincs igazad nem a feleségé minden, hiszen megcsalja így a pasi már pont hogy nem az övé teljesen. Na meg ki akarna olyannal össze feküdni aki másban jár úgy hogy ott van neki ő?

2019. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

#5 Oké, hát nagyon jó neked, hogy csak szingli pasit választanál (elárulom neked mindenki így van vele, amg nem alakul máshogy még is az élet) Az meg hogy ott hagynál csapot papot mérlegelés nélkül, azért mert a férjed/pasid más nővel is lefeküdt szerintem nem egy bölcs dolog.

Boldog elvált életet.

2019. szept. 1. 23:04
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk mert a felesége előbb volt a részese a férje életének mint te. Mert te vagy a harmadik, mert te vagy a szerető, mert te vagy aki elvesz a családtól egy “kis szeletet”. Ez úgy azért stimt?
2019. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
#7 A családtól nem veszek én el semmit, legfeljebb a nő birtoklási igényéből.
2019. szept. 1. 23:12
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Hiába próbálod menteni magad, ettől függetlenül nem tudod, legalábbis az én szememben biztos nem.

Nem bölcs döntés? Dehogynem. Én nem olyannal akarok együtt lenni akinek nem én vagyok a mindene.

Szóval ez lenne a bölcs döntés.

Az hogy neked megfelel az hogy 3. Vagy, illetve hogy rajtad kívül mást csókol, és dugiszálja a másik lyukba is a micsodáját"",( meg még kitudja hány nőbe) az a te dolgod, bár szerintem rendkívül gusztustalan dolog.

Én csak azt nem értem, ha tudtad hogy van felesége, akkor minek mentél bele? Miért akartad egyáltalán megismerni? Miért akarsz szenvedni???? Egy életed van, és egy olyanra pazarolod el az életed aki hűtlen?

Rendben elismerem, ha egy kapcsolat tönkre megy, az mindkét fél hibája általában. De van szájuk és ha szeretik egymást megtudják beszélni, ha pedig már nem akarják egyáltalán akkor azért van a válás/szakítás, vagy ha gyerekek vannak akkor nyílt "kapcsolat", de a megcsalás az nem lehet opció, és arra nincsen mentség.

2019. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Barnabas333 ***** válasza:
32%
Mert a nők mindig birtokolni akarnak. 42f
2019. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!