Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegénynek mit szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegénynek mit szabad szerintetek csinálni a legénybúcsún, ha van művésznő? Mi a maximum ami belefér? Illetve a sógorjelölt hozza a művésznőket? Ara rokona barátjaként csendben kell maradni?

Figyelt kérdés

Kezdem a végével!

Ha én rokonom lenne akit 20on éve ismerek gáz lenne ha szemem előtt csalná meg a vőlegénye akár hivatásos akár buliban egy másik lánnyal.

Sógor hívja a a prostit...übergáznak tartom,kb "na te szerencsétlen a hugom ,nővérem elveszed vele kell élned,megsajnáltalak utoljára még legyen jó neked"

Eleje: most voltam egy lánybúcsún a vőlegény extra módon szétcsúszott,barátok addig cukkolták amíg szerintem átment a bizonyos határon.

Nem mentség ,de fejenként szűk fél liter pálinka lecsúszott addigra.



2019. szept. 8. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Nagyszerű alkoholista közegben éltek.


Amúgy semmit, értelmetlen ilyen "művésznőt" hívni, habár ha a nőhöz is jön csippendéles... akkor úgy egyenlő. Vagy mindkettőhöz, vegy egyikhez se. Inkább egyikhez se.


Mert ha mégis az jól jelzi, hogy rondának tartja a másikat, de akkor minek veszi el? Pénzért? Polgári tisztességből?


Szánalmas mindkettő.

2019. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem végtelenül szánalmas, hogy ennyire fantáziátlan haverjai vannak valakinek, hogy szerintük egy lánybúcsú nem szólhat másról, csak vetkőző lányokról, akiket esetleg meg is lehet dugni, ha elég a pia. Sajnálom azt a nőt, aki ilyen emberhez készül hozzámenni.
2019. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%

#2


És honnan tudod, hogy az adott páros női tagja nem épp valami bőrtangás csippendél-mester társaságában tölti el a lánybúcsúját?


Akkor tul.képp megérdemlik egymást, nem?

2019. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Igazad van. Ebben az esetben pont egymásnak valók:)
2019. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most se zöld se piros kezet nem fogok adni senkinek.

Nagyon fura kérdés lesz,de akkor nálatok milyen egy legénybúcsúztató?

Voltam egyszer egy olyanon,belvárosban csók gyűjtés pólóra,óriáskivetítőn fotómontázs vetítés....majd 5-6helyszínen focimeccs látogatás megye2 ,pultosnőnek szerelmi vallomás tétel..... közben ivás ivás ivás.. majd szálláson vacsora luxusművésznő kocsmázás. Akkor ez a verzió a normálisabb??

2019. szept. 8. 22:09
 6/25 anonim ***** válasza:
90%

#5


Én lúzer vagyok, szóval ha lenne akkor átjönne az a kb. 2-3 ismerősöm ami van, gépeznénk meg filmeznénk. Ennyi.

2019. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem voltam még legénybúcsún, tekintve, hogy nő vagyok.

Az ivás oké, a buli oké, de mi a tökömnek "művésznő"? Miért nem lehet elképzelni egy bulit sztriptíztáncosnő nélkül?

2019. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Eléggé vérmérséklet függő hogy kinek mi fér bele ilyenkor, mi általában azért prostira nem hanem csak profi sztriptiztáncosnőre szoktunk pénzt összedobni, épp elég élmény a vőlegénynek hogy lenyalhatja a bombanő muffjáról és a szilikondidkókról a tejszinhabot.
2019. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Leírást elrontottam autocorrektnek hála ...termeszetesen legénybúcsún voltam.
2019. szept. 9. 12:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerőseimnél, ahol ilyen volt, az a szokás, hogy a szervezők megkérdik a menyasszonyt, hogy mi fér bele.

A vőlegénynek így is meglepi marad az egész.

Kár titkolni, úgyis kiderül, mi volt a műsor, jobb a békesség.

2019. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!