Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam az exemmel részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az exemmel részegen, miért vagyok ekkora nagy ***? Meg változok valaha?

Figyelt kérdés
A barátom 3 hónapja ismerem. Tegnap sokat ittam és le feküdtem az exemmel már másodjára. Nem érzek semmit az exem iránt sőt.. De mégis megtettem. Utálom magam, egy utolsó pi**a vagyok. Most jöttem rá mennyire is bele szerettem ebbe a pasiba. Megszakad a szívem. Hogy javuljak meg??
2019. szept. 15. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

"már másodjára."


Nincs több kérdésem. Buta vagy és hülye is.

2019. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egy mindent tagadó látens alkoholista vagy!

Az összes többi mellébeszélés,önigazolás,bűntudat ami ezzel jár..

Percember vagy,pillanatnak élő ösztönlény.

A barátod remélem kukáz,nem fogsz változni..minek?

2019. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene leigyad magad.Remélem mindkettő dobni fog mint egy rongyot.

Alig 3 hónap alatt már kétszer! Nem semmi.

2019. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek mint te is, sosem lesz elég kitartása, akaratereje a változáshoz. Engedd el a barátodat, neki jobb lesz nélküled. Te meg kefélhetsz az exeddel és a fél világgal szabadon, részegen, ameddig ki nem égsz.
2019. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Az emberek nagy resze nem tud "megjavulni". Van egy olyan ertekrendje, amilyen. Komoly szemelyisegfejlesztesre meg sokan alkalmatlanok, nem eleg kitartok. Mindig vissza fogsz esni, mert az onzoseged, hogy megkapj valamit nagyobb, mint a tartasod, hogy kiallj valami, vagy valaki mellett, akit valasztottal.


43F

2019. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Klau97hun ***** válasza:
100%
A qrvaság nem gyógyítható
2019. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol nem mentség semmire, önszántából ittál, amit nem lett volna kötelező részegségig folytatni.

Ráadásul ez a 2. alkalom, ha az első esetében is részeg voltál, akkor lehetne annyi eszed, hogy az exed társaságában nem iszod magad részegre.


Mondjuk az én tapasztalatom az, hogy aki részegen megcsalja a párját, az megtenné mindezt józanul is, az alkohol csak kifogás, amellyel megpróbálja hárítani a felelősséget. Azonban, ha igazán szerelmes vagyok ittasan is marad bennem annyi tartás, hogy nemet mondjak. A megcsalás, a szememben azt jelenti, hogy nem tiszteled, és valójában nem szereted a párodat eléggé, ha így lenne nem csaltad volna meg kétszer is.


Az is nyilvánvaló, hogy az exed iránt még érzel valamit, csak magadnak sem akarod beismerni, vagy egyáltalán nem tudsz parancsolni az ösztöneidnek, ami szintén elég szégyenletes egy felnőtt embertől.


Ha van gerinced, akkor elmondod a barátodnak és vállalod a tetteid következményeit, mint egy normális felnőtt.

2019. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem szerelmes vagy, csak egy önző kis liba.
2019. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
U de megkentem legutobb énis az exem pasija mellett :D irto joerzes :D
2019. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az akkor mindig így lesz a következő padinal is akkor fogsz rajönni hogy szereted ha mrgcsalod az EXEDDEL. Eleve nincs kitartasod nem is adsz magadnak időt sem. Mert ha fél év telik el és nem érzel semmit a pasid irant akkor szakíts vele. Ennyi. Ennek a meg családnak nem sok értelme van.
2020. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!