Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ti lennétek a szerető, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti lennétek a szerető, és kiderülne, hogy a szeretőtök elveszi feleségül a barátnőjét, akkor kitálalnátok neki?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy képes valaki erre mindkét nővel.szerintetek nem érdemli meg a férfi hogy lebukjon,valamimt a nö,hogy, tudja ki fogja elvenni?
2019. szept. 17. 17:41
1 2 3 4
 1/33 Rockarc ***** válasza:
86%

Megkerdeznem, hogy eddig hol volt a lelkiismereted. De sosem keso kitalalni, mar csak felebarati tiszteletbol.


43F

2019. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
A szerető az azêrt szerető mert őt csak űriteni használják a felesèget meg nem.
2019. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Ugyanis te tudtad, hogy csak szerető vagy. Akkor mit pattogsz?


Én akkor tálaltam volna ki, amikor elkezdett rámnyomulni, holott tudtam, hogy barátnője van. És le se feküdtem volna vele. Szóval ne most játsszd az erkölcscsőszt, előbb kellett volna :D

2019. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes a story.De megérdemelné hogy tudja...
2019. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

A szeretovel szemben semmivel nem tartozik.

Nem mintha nem érdemelne meg, de a szeretonek semmi köze ahhoz, hogy elveszi a másik not. Nem kötelező szeretonek lenni.

2019. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
A nő pontosan tudja hogy ki fogja elvenni. Én ha szeretője lennék a pasinak, nem buktatnám le, miért is tenném? Ilyen pasi nem férjnek való, csak szeretőnek. De hogy az a nő hozzámegy, hát az az ő problémája.
2019. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem lennék egy percig sem szerető. Ha meg tudtom nélkül lennék az, egyből elhagynám az illetőt amint megtudtam, hogy van baratnője. Biztosan elgondolkodnék, hogy elmondjam a nőnek, hogy mi van, de ahogy ismerem magam nem tenném meg csak szépen odébb állnék.
2019. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Már akkor kitálalnék, amikor megtudom, hogy kapcsolata van.
2019. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kussolj ahogy idáig is tetted,és örülj hogy nem téged akar feleségül venni
2019. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Örülnöm kéne,hogy ő nem az én párom? vagy hogy dolgozzam föl ezt a történetet? :(
2019. szept. 17. 18:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!