Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalást el lehet felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalást el lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Múlthéten beszélgettem egy barátommal, 5 éve van együtt a barátnőjével, megcsalta kb 2 éve akkor volt egy szakítás körülbelül 2 hónap aztán azóta újra együtt, állítása szerint már minden olyan mint régen és nincs is bizalmatlanság meg vita a félrelépés miatt.


Nos, úgymondd egy hajóban evezünk, sajnos megcsaltam a párom, tényleg el tud múlni a bizalmatlanság és lehet olyan minden mint régen? Ez nyilván emberfüggő, de vannak tapasztalatok?

Kioktatásra nem vagyok kíváncsi, és hogy gondoltam volna előbb. Visszacsinálni már nem tudom, szóval?



2019. okt. 12. 16:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, együtt vagyunk, megbocsátott, de nyilván mennek a viták és olyankor folyamat ez a téma jön fel. Barátom állítása szerint ez el fog múlni, szerintetek?
2019. okt. 12. 17:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán kárpótolnod kéne...
2019. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert a barátod nem tudja mi jár a barátnője fejében. :D Részéről nyilván elmúlt, de a megcsalt fél ezen soha nem fog igazán túllépni!
2019. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el fordított helyzetben, ha veled tette volna ezt... Ugye?
2019. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ő azt mondta, a lány már nem problémázik ezen, ha ideges sem hozza fel a témát, nem féltékeny és nem is bizalmatlan..
2019. okt. 12. 17:05
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én mondtam is neki hogy fordított helyzetben egy ilyet sosem tudtam volna elnézni mert már nem tudnék bízni a másikban, ő azt állította helyrejön majd és tud bennem bízni
2019. okt. 12. 17:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elfelejteni, mert ha egyszer megtette többször is megfogja. Undorítóak azok az emberek akik kapcsolatban vannak és félre mennek, ha nem szereted hagyd el. Ha szereted miért is kell más? Keress mást akivel új lappal indulhatsz és próbáld magad türtőztetni.....
2019. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem történt meg beszéljétek meg rendesen, oldjátok meg a problémát, ami ide vezetett, és a jövőben tudatosan igyekezzetek ápolni a kapcsolatot. Így talán meg lehet bocsátani szerintem.

Másképp elmúlni nem fog, legfeljebb ritkábban kerül elő, de egy nehezebb szituációban ugyanúgy robbanhat a bomba ismét, vagy pedig az adósa maradhatsz örökre.

2019. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a barátnőd képes lesz-e újra bízni. Én egyszer már megpróbáltam ilyet megbocsátani, nem ment. Életem legrosszabb, legpokolibb másfél éve volt, amit a megcsalás után még együtt töltöttünk, és olyan depresszióval és lelki sérülésekkel szálltam ki, amit három év és sok-sok pszichológushoz járás tudott úgy-ahogy helyrehozni.


Szóval röviden: lehet, hogy van, aki képes rá, én nem hiszek benne.

2019. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek benne. SZerintem a haverod párja max mélyen hallgat már, vagy bedugta a fejét a homokba. Te se látsz a színfalak mögé.

Ugyanúgy, mint az előttem szóló, én még fél évig próbáltam túllépni, majd otthagyott azért, akivel összefeküdt. 2 éve törtét már, de a mai napig hordom a sebeket.

2019. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!