Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok házas ember prostituálthoz jár?

Figyelt kérdés

A prostik vendégeinek jelentős részét a házas emberek teszik ki. Sőt... Ha még csak sima női prostiktól lennd szó.


Az egyik melegprosti a neten fakadt ki az őt ért tamadásokra, és üzent a nőknek, hogy fejezzék be a tamadást, mert éppenséggel az történik, hogy miután elmentek hozzá, hazamennek, és befekszenek az ágyba a párjukhoz...


2019. okt. 13. 16:26
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Házas ember amúgy egybe, vagy külön írandó?
2019. okt. 13. 16:29
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

"hogy fejezzék be a tamadást, mert éppenséggel az történik, hogy miután elmentek hozzá, hazamennek, és befekszenek az ágyba a párjukhoz..."


Ennek most örülni kéne? Vagy mi a f. van?

2019. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Na vajon mit keres egy homár ágyában, amit otthon a felesége nem tud megadni?
2019. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Felemelő érzés.Kiszáll a prosti ágyából és befekszik a párja mellé.
2019. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván azért, mert otthon nem kielégítő a házasélet. Asszonypajtinak túl sokat fáj a feje, gyerek után elhanyagolta magát és már rusnya mint a fene, vagy egy házsártos boszorka lett és már elege van a férjnek.

Nem feltétlen a pasikat kell hibáztatni, mi nők is bőven tehetünk erről a jelenségről.

Persze vannak olyan pasik is, akik eleve hűtlen típusok, de szerintem ők vannak kevesebben. A rosszul tartott férfiaknak is elege lesz egy idő után és nem szerelmet keresnek egy prostinál, csak végre egy jó dugást, amit otthon nem kaphatnak meg. Nem kell ezen ennyire ledöbbenni. Az asszonykák se szentek, a nők sem mindig áldozatok.

De ahány eset, annyi történet és indok, szóval kár általánosítani. Én csupán érzékeltetni próbáltam, hogy az éremnek két oldala van.

2019. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert nem szeretik, nem tisztelik, nem becsülik a feleségüket.
2019. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Mit lehet becsülni a leharcolt feleségeken.... főleg ha még sárkány is mellé.
2019. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Ma 16:38 Pedofil vagy? Ez még kislàny.
2019. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

Ma 16:40 ha nem kielégítő a hátasélet, arról nem csak a nő tehet.

A férfiak is bele tudnak szottyadni a kapcsolatba. Én eddig több önmagát elhanyagoló férfit láttam, mint nőt.

2019. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert nagyon kevés házas embernek jutott olyan nő, amilyet akart.
2019. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!