Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akiket megcsaltak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiket megcsaltak, nem egyéjszakással, hanem hosszú hónapokig tartó viszonyt folytattak a hátatok mögött, megtudtatok bocsátani?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, ha a megbocsátás és folytatás mellett döntöttetek, szex, összebújás közben nem jutott eszetekbe, hogy a másik nőt is így ölelte, így ért hozzá? Ha megcsókol, nem jut ez eszetekbe?
2019. okt. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem csaltak meg sosem, de végig gondolva én bevallom, nem tudnék megbocsátani. Nekem nagyon fontos a megbízhatóság és a másik iránti tisztelet,
2019. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Nekem komplexebb lesz a válaszom, mert van arra is példám, hogy elhagytam a megcsalót rögvest, és arra is, hogy volt tudomásom a hosszan tartó viszonyáról és mégis mellette maradtam.


1. A legelső szerelmem volt neki meg tudtam bocsájtani, már a legelső hónapba voltunk és akkor kezdődött az egész. Fiatalság bolondság, naiv voltam és szerettem. Úgy voltam vele, hogy fiatalok vagyunk, hadd éljen, mert egyszer talán belefér. Inkább most, mint később gyerek meg közös vagyon mellett. Igen itt jöhet az válasznak, hogy akkor felesleges egy kapcsolatba neki így belemenni, nekem meg hagyni ezt.

Mondanom se kell, hogy az általad leírtak szex közben mindig feltörtek bennem. Csók, ölelés stb. nem volt már a régi. Egyik se.


2. Amikor megtudtam, hogy megcsalnak (megint), rögvest szakítottam. Felesleges megbocsájtani, egy kaptafa az összes ilyen és csak felesleges időpocsékolás. A legjobb szerintem akkor is az lett volna, ha megmondja mindkettő, hogy bassszam meg a monogámiát, hiába vagyunk elv. keresztény társadalom, már korántsem azt az értékrendet éljük

2019. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Mi egy hónapja szakítottunk. Mikor először kiderült, az teéjesen padlora tett. Minden önbizalmam elszállt, azóta sem szereztem vissza, soha nem is fogom talán. Akkor együtt maradtunk és kb 1 év kellett h úgy tudjak lefeküdni vele h már nem az általad említetteken jánjon az eszem. Most a szakítás után derült ki h ők továbbra is együtt voltak. Soha nem fogm megemészteni. Ennyire nem lehet embert gyűlölni h ezt tegye velem.
2019. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as tudom mit érzel
2020. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!