Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell sok nőnek mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok nőnek mindenáron a rosszfiú-jópasi aki már a terhesség alatt félremegy?

Figyelt kérdés

Egyik barátom nagy csajozós, 34 éves. Összejött egy szuper csajjal, fiatal (25) okos, álomnő! Ehhez képest már a járás alatt csajozgatott, a nőjének mondták is a barátnők de nem hitte el, azt mondta csak féltékenyek!

Megszületett a gyerekük, elvette feleségül, majd 4 hónappal később lelépett egy szerintem csúnyább, bunkóbb, 19 éves csajért. A felesége meg ottmaradt a kisgyerekkel egyedül.

Foggal-körömmel ragaszkodott a sráchoz, hiába mondta mindenki! És ügyvédnő ráadásul! Most siránkozik hogy a kisgyerekkel már nem fog kelleni senkinek.


2019. okt. 18. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy gyerekkel is kell majd valami lúzernak. D. De pont azt kapta, amit érdemelt.
2019. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Így járt,megérdemli. Ő is olyan,mint a legtöbb lány,csak a szája nagy. Azokat meg teljesen a semmibe veszik,akik tényleg hűségesek. Akkor sz.tok. Helló
2019. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 torkosborz ***** válasza:
48%

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Kell a jó?-NEM!!! Kell a rossz?-De ő nem olyan, v. megváltozik...-Mindig van kifogás.-Aztán meg csodálkoznak, majd jön a férfiak bűnösnek bélyegzése. Mert kihasznált... És a végén, jön az ébredés.-(miért nem mentem hozzá inkább a Hufnagel Pistihez /idézet:Mézga Géza a gyengébbek kedvéért./)

Ja és minden férfi szemét, mert nem fogad el a gyerekemmel együtt. Pedig régen én kellettem volna neki!

Hát igen... Régen igen, de a vágyott nőnek akkor sem kellet a jó. Majd ha megvan a "baj", akkor csodáloznak, hogy más gyerekével kitaposva már nem kellenek. Más fsza levét senki sem csókolgatja szívesen, hogy aztán azt vágják a fejéhez, hogy nem vagy az apám!!! Ez van hölgyeim. néha tükörbe is kellene nézni.. Tudom kemény szavak!

2019. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Majd talál mást. Ez a tanuló pénz.
2019. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Egy csinos ügyvédnő még gyerekkel is fog találni társat. Én Még csak ügyvéd sem vagyok, mégis találtam párt, egy szintén gyerekes férfit.
2019. okt. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem látott a jövőbe és hitt a férfiben.

Jó pasi volt, ilyen egyszerű.

Szánalom az itt köpködő sok lúzer pasi...

2019. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Én itt vagyok 25 évesen semmi baj nincs velem külsőre akár belsőre annyira hogy ne lehetnék én is boldog valakivel végre,mindenem megvan,kivéve a nő hiányzik az életemből 1 éve,mégis az ilyen gyerekkel lévő csajok is megtalálnak,de nem kellenek,ha nem tudott olyat találni aki hűséges,normális és szeretné,hát tudod mikor kell nekem ilyen nő!!Megérdemli!!És én aki szeretne gyereket meg párkapcsolatot annak meg nem jön össze most valahogy,nevetséges.
2019. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó majd lejjebb adod az igényeket, ha puncit akarsz, akkor bevállalsz egy gyerekes nőt is.
2019. okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvédnő? És akkor mivan?

Ismerek ügyvédnőt aki egy igazi tuskó hazug pszichopata.

Ez a diplomával,státusszal való bezzegelés sokszor röhejes.

2019. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!