Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek sincs rosszabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sincs rosszabb az önbizalomhiányos 'rendes' pasiknál (szüz)?

Figyelt kérdés

Nagyon megsajnáltam illetve tetszett is eléggé egy 30 év körüli férfi,nagyon önbizalomhiányos volt de rendkivül rendesnek kedvesnek tünt aki vágyik szeretetre ezért adtam neki egy esélyt. Pár hónapig szép és jó volt mondta hogy végre elöször boldog életben van barátnöje de miután elvettem szüzességét napról napra egoistább lett a végén pedig lecserélt 18 éves unokatestvéremre, teljesen a padlóra küldött és miután kérdeztem hogy ez mi,mégcsak nem is válaszolt.


Soha többé nem kezdek ilyen pasival, miután önbizalmuk lesz eltaposnak megmutatják igazi arcukat.

Még most is sokat sírok hogy ennyire megalázott.



2019. okt. 21. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező!


Én majdnem így jártam, csak ebben a dologban én voltam a férfi. Előző párom egy 32 éves nő volt akkor, amikor osszejöttünk. A kommunikációjából (nem caak verbális) leszűrtem, hogy még szűz volt. Az első együttlét előtt még beszélgettünk erről és finoman céloztam rá, hogy ugye neked ez lesz az első? Belepirult erősen és felszabadultan visszakérdezett, hogy honnan tudtam illetve, hogy gond-e? Mondtam, hogy semmi gond. Meg a jelek egyértelműek voltak. 😊


Amúgy az volt a fura, hogy rövid kapcsolatunk alatt többször is hálálkodott, hogy mennyire köszöni a batorítást, meg az önbizalomnövelést (>>>eléggé<<< zárkózott és onbizalomhianyos volt) . Aztán szakított pár hónap után. De nem tudtam haragudni rá, csak én már eléggé beleszerettem. :( (szexuális együttlét részével sosemnem volt gond, nagyon is kívánta mindég is, bár az igények nálam sajnos jóval magasabbak voltak számszerűséget tekintve)


Ez van. :)

2019. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Bevallom ha rajtam múlna én alapból szűzzel kezdenék mert én is az vagyok 26évesen
2019. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk én vele is maradnék
2019. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Ez megint a “kedves rendes” kérdező, folyamatosan kamu kérdéseket tesz fel, többnyire vesszők nélkül.

Nem unod?

2019. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem az önbizalomhiánytól lesz rendes
2019. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel az a baj hogy ilyenkor általában ugródeszkának használják a másikat. De ez nem mindig van így és van aki tényleg értékeli a párját.
2019. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
De, van rosszabb. Mondjuk egyetlen gyökér alapján megítélni emberek millióit.
2019. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Hasonlóképpen jöttünk össze a férjemmel. Neki ahhoz kellett az önbizalom, hogy megkérje a kezemet. 😊
2019. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te exed nem volt egy rendes férfi. Ne erőltesd bele.
2019. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

1. Szerintem a leírásod alapján kicsikét te is gáz vagy, hiszen “sajnálatból” jöttél össze vele. Tehát te magad is nem úgy ítéled meg a helyzetet, hogy nagy szerelem volt köztetek, te magad is úgy láttad, hogy ennyit ér ez egész, a pasi szeretethiányos, te meg odajössz bepótolni a hiányt, esetleg a válladon kisírja magát. Ergó neked sem futotta jobb kapcsolatra, máskülönben te sem mennél bele ilyenbe, amirōl te is tudod, hogy nem a legjobb kapcs.


2. De igen, van rosszabb, miért ne lenne. Pl. amikor valaki benne marad a kapcsolatba, éveken keresztül hazudik, megcsal, kihasznál anyagilag, ne adj isten fizikailag bántalmaz, manipulál. Pl. amikor nem hónapok múlva csalódsz, hanem évekkel késōbb házasság és gyerek mellett. Elég unalmas nyavalygás ez, szörnyetegnek lefesteni valakit, csak mert szakított veled. A szakításhoz, képzeld mindenkinek joga van, pláne mikor alig ismeritek egymást. Nōj fel.


3. Szerintem az egoizmus nincs föltètlenül összefüggésben azzal, hogy valaki önbizalomhiànyos vagy rendes. Ennyibōl nem lehet következtetést levonni senkirōl.

2019. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!