Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjemet. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet. Tudom, hogy rossz, de hallgassatok meg! Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a férjem 28 éves, van egy két éves lányunk, 5 éve vagyunk házasok.


A férjem sokat dolgozik, mert van egy családi vállalkozásuk, amit még a nagyapja alapított, és most ő és a testvérei viszik tovább. Emiatt nem nagyon volt ideje rám. Akkor szorultam igazán háttérbe, amikor megszületett a lányunk. Onnantól kezdve csak neki szenteli az idejét. Jó, örülnöm kéne, hogy férfi létére kiveszi a részét a gyerekvállalásból, de valahogy hiányzik, hogy beszélgessünk, ölelkezzünk, elmenjünk valahova kettesbe, ne csak szexeljünk. Mióta megszületett a lányunk, azóta nagyon megromlott az önbizalmam. Részben a striák miatt, részben, hogy soha nem mondja nekem, hogy szép, csinos vagyok. Tudom, hogy már nem vagyok se szép, se csinos, de olyan jól esne, ha mondaná. Mondtam is neki nem egyszer, nem kétszer. Végre a kérésemet (hogy töltsön velem több időt) meghallotta, és holnaptól jövő hét hétfőig kivett egy kis szabadságot.


Csakhogy sajnos már késő, mert fél évvel ezelőtt megcsaltam. Amig nem tudtam meg, hogy szabadságot vett ki, hogy velem/velünk legyen, addig nem volt bűntudatom. Mert ő sose foglalkozott igazán velem. De találtam valakit, aki mondta, hogy csinos meg szép vagyok. Csak egyszeri alkalom volt. Tudom, ez nem mentség, de mégis....



2019. okt. 21. 17:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagy hibás,ő hanyagolt el téged.


Mindjárt szentté avatom mert SZABADSÁGOT VETT KI!!(amit még az együlállók is megtesznek)


És már fél évvel ezelőtt volt. Szaj az egészre,mintha mi se történt volna. Amiről nem tud az nem fáj neki+te se tudsz mindenről, ki tudja ő mit csinál a sok munkája közben.

2019. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
91%
Ne mond el neki. De ha szakítani akarsz nyugodtan, mert az zicher, hogy nem fog neki tetszeni.
2019. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
81%
A megcsalás semmire sem megoldás. Bókoltak neked, szép vagy, csinos vagy. Most jobban érzed magad? Nem jó ha a partner elhanyagol, tény, de megcsalni gerinctelenség. Most élhetsz ezzel a tudattal vagy elmondhatod neki aztán rajta áll, hogy megy vagy marad.
2019. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok megcsaláspárti, de szerintem ne mondd el neki. Amúgy várd ki az a szabadságot is ő hogyan képzeli el...
2019. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
40%
Dolgozik hogy megadja a családjának az anyagi biztonsagot mit tud erre mit kap a nője mással fekszik le mert képtelen a férjénél elérni hogy megdöngesse
2019. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
15%
Fizess neki egy örömlányt akiben kedvét leli ezzel egálban lesztek.
2019. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hibáztatlak. Sajnos nem működik az, hogy a kapcsolatba egy ember fektet energiát. Nálunk szerencsére nem fajult eddig a helyzet, de az én fejemet is elcsavarta valaki, aki nőként nézett rám. Láttam a szemében az őszinte csodálatot. Vegül nem volt semmi, mert idejében leálltam, de kicsin múlott. Használjatok ki ezt az időt, amit együtt lehettek. Próbálj meg csinosabb lenni, hozd ki magadból, amit lehet. Nem tudok tanácsot adni, hogy elmondd, vagy ne, ami történt. Te ismered, hogy milyen a kapcsolatotok. Én elmondtam a páromnak, hogy van valaki, aki iránt többet érzek. Nem esett neki jól, de megbeszéltük. Azóta próbálunk vigyázni egymásra. Én hiszek az őszinteségben, de vannak emberek, akiknek ez sok lenne.
2019. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
71%

"Dolgozik hogy megadja a családjának az anyagi biztonsagot "


A kérdező meg nevelei a gyereket és nyilván előtte is dolgozott és ezután is fog.

2019. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem mentség, és igen, hibás vagy.

Az elhanyagolás max arra nem mentség, ha többször, folyamatosan leülsz vele beszélgetni, megoldást javasolsz. Az is érthető, ha párterápiát javasolsz, és ezzel ultimátumot adsz, hogy vagy elmegy veled, vagy hagyjátok egymást. Még a flörtölést is megbocsátható hibának mondanám, bár már ennek is nagyon erős intő jelnek kellene lennie, ami után odaállsz férjed elé, elmondod mi történt, és hogy ez így nem lesz jobb, úgyhogy most azonnal változtassatok. Az is rendben van, ha emiatt elhagyod. Neked nem felel meg, nem tűrsz tovább, természetesen jogod van kiszállni egy olyan kapcsolatból, ami nem felel meg neked.

De nem, a megcsalás nem megfelelő reakció, és soha nem vezet semmi jóra, ha hagyományos (monogám) kapcsolatban akarsz élni.

Szóval nem, nem vagy jobb semmivel, mint bármelyik másik megcsaló.

2019. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom,a pénze az jól jön,amiért megdolgozik.
2019. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!