Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan hogy egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi egy kapcsolatban csak egyszer hűtlen, vagy ha egyszer megtette többször is fogja vagy akár viszonya is lesz?

Figyelt kérdés
Mert ha csak egyszer az kb kideríthetetlen.
2019. okt. 26. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is.
2019. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer félrekefélt, az többször is fog, nemtől függetlenül.
2019. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, van olyan is. Aztán van, akiben van annyi büszkeség, tartás, hogy egy alkalom után is kivágja, van aki még egy hosszú, szerelni viszonyt is elnéz, hagyja magát megalázni, és azzal áltatja magát, hogy a férje őt szereti.
2019. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én amióta megnősültem, mindig volt barátnőm a feleségem mellett. Ötven vagyok, de most is van egy huszonhat éves csajom. Jó híre van a farkamnak.
2019. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megtette, többször is meg fogja.
2019. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
Én ilyen lennék, ha a párom hajlandó lenne kicsit is visszahozni a magán életünket. De mivel nem hajlandó nyitott lennék egy második megcsalásra is, csak nincsen kivel...42f
2019. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!