Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak minősül ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak minősül ha egy szinte ismeretlen férfinek azt mondtam hogy leszopnám?

Figyelt kérdés
Természetesen nem tettem meg, de bűntudatom van amiért ilyet mondtam.

2019. okt. 28. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen szituációban és miért hangzott el részedről?
2019. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ez annyira debil hozzáállás, hogy valami csak akkor gond, ha "hivatalosan" mindenki megcsalásnak minősíti...

Ez egy orbitális nagy baromság. Tök mindegy, hogy valami megcsalás vagy sem, egy valamire való kapcsolatban nem csinálunk olyat, amivel a másikat megbántjuk, megalázzuk, vagy egyszerűen kellemetlen helyzetbe hozzuk. És olyat sem, amitől rosszul érezné magát, ha megtudná.

Igen, lehet bűntudatod, és alaposan gondolkozz el azon, hogy szereetd-e egyáltalán barátodat? Eszembe nem jutna még csak komolytalanul sem szexuális ajánlatot tennem másnak, ha van, akit szeretek.

2019. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
91%
Ha hiányod van ne random férfi nemi szervét akard a szádba kapni tedd rendbe a kapcsidat v szakíts..
2019. okt. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Látom, egyes emberek nem tudnak aludni, és idiótábbnál idiótább sztorikat találnak ki. Még a szopás sem megcsalás, sőt...ha hátulról csináljátok és a nő fülében fülhallgató van és megy hangosan a zene, még akkor sem számít megcsalásnak. Ez a szabály.
2019. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
te is jó nagy ordaska lehetsz, ha minden ismeretlent cummantanál.
2019. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak mondod, az nem, de valószínűleg meg is fogod tenni.
2019. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de miért mondasz valamit, amit nem gondolsz komolyan? Vagy ha komolyan gondoltad és megtennéd, azt egyértelműen megcsalás.
2019. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem gondoltad komolyan nem számít ugyan megcsalásnak inkább erkölcsi szempontból akadnak itt problémák, és emiatt lehet max lelkiismeret furdallásod, mert igazából nem akarod magad olyan valakinek látni akinek van párja és mégis másnak mondja hogy leszopná...


hát megértem. Én sem akarnám ilyennek látni magam. :D

Tedd túl magad rajta, felejtsd el, ne is beszélj róla pláne ne kotyogd ki neten ahol nyoma marad, és ne csinálj ilyeneket, és akkor nem alacsonyodsz le a saját szemedben. De spongyát rá. Lépj tovább.

2019. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a másodikkal.
2019. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Gusztustalan...kozonseges.

Ilyet csak a kurvxak mondanak..Tuzelo szuka vagy.

2019. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!