Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? (megcsalás, k&&vázás)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy idősebb pár, mindketten elmúltak 60 évesek. Több mint 40 éve együtt vannak jóban rosszban, közösen építették fel az életüket, anyagi értelemben is minden közös. Sok mindenen mentek együtt keresztül, gyakorlatilag összenőttek a 40 év alatt. Viszont nem élnek már szexuális életet, elsősorban a feleség miatt, ő nem vágyik már rá. A férj az utóbbi időben hébe hóba k##vákhoz jár, ott éli ki magát. Nem tart szeretőt, a k&@vák se jelentenek neki semmit. A feleség ezt nem tudja, vagy úgy tesz, mintha nem tudná. Szerintetek ez belefér egy ilyen kapcsolatba, ha amúgy jól elvannak, és már nem akarnak új életet kezdeni mással? Egy nő részéről ez tolerálható, ha ő utasítja el a szexet? Mit gondoltok?

2019. nov. 10. 01:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2019. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Savlekotő ***** válasza:
82%
Miért ha nem akar vele lenni erőszakolja meg az jobb? Jobb ez igy.. Kötelességből a szex kb a fossal egyenlő..
2019. nov. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Savlekotő ***** válasza:
68%
Bár én elválnék.. Nem értettem soha ezt a otthon szar a szex félre kurok műsort,a legtöbbször már esküvő előtt is szar volt de beletörődtek semminél a szar is jobb alapon.. Kinek mi,én válnék,és nem k váznék..
2019. nov. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen vén fejjel lehetne több esze is a férfinak.

Sajnálom a feleségét - mag a prostikat is, akikre ráfolyik.

2019. nov. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan 40 együtt töltött év után kellene annyira tisztelni a párodat akivel leéltél egy életet, hogy nem a farkad után mész hanem kitartasz mellette.
2019. nov. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom hogy 40 év után amit jóban rosszban együtt töltöttek, lehetne a férfiben annyi tisztelet hogy vagy elválik a feleségétől, vagy próbálja vele megbeszélni (tudom tudom ez nem divat), vagy oldja meg otthon a vágyait más módon. De az hogy gyakorlatilag semmibe veszi a feleségét, gerinctelen dolog. Pláne ennyi év után. Aztán majd ha lerokkan egy betegség miatt, nem a prostik fogják ápolgatni hanem a felesége. Ezt kéne végig gondolni mielőtt más ágyába bújik.
2019. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Elválni 60 évesen? Ezek már megoldhatatlan dolgok. El kell fogadni, hogy vége a szexualitásnak ilyen korban, a nők részéről.


A férfiak életük végéig aktívak szexuálisan. Szóval ez ilyen játék.

2019. nov. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Erről ezt gondolom:


[link]


"Kapja a borgőzös, elhulló krisnás szagú szuszakolást"

2019. nov. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Még nem vagyok 60 éves. Nem tudom mi lesz klimax után. El tudom képzelni, hogy a nő pont úgy viszonyul a szexhez, a hormonok hiánya miatt, mint egy serdületlen gyerek.

Viszont a prostizás drága mulatság. Átbeszélném a dolgot, hátha van más megoldás

2019. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Barnabas333 ***** válasza:
82%
Nálunk az asszony csak 47 mégsem akarja már. Én is eljárhatnék, de nem teszem. Pedig olyan jó lenne egy hölgyet csókolni, simogatni, masszírozni...mmm. Nagyon hiányzik.
2019. nov. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!