Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek van vagy volt szeretője?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy akinek volt szeretője, az hogy viselte a második helyet? Nem akart idővel a pàrotok vagy a házastársatok helyére lépni, esetleg nem fenyegetett azzal, hogy elmondja a megcsalt félnek a viszonyt? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 14. 05:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt természetesen mindenki talpig becsületes, soha senki nem csalt meg még gondolatban sem senkit. :)


Amúgy hallottam már olyan esetről, hogy az ürge zsarolni kezdte a nőt.

2019. nov. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt.


Egy ideig akarat, hogy váljak el.

Végül bedurcizva véget vetett neki.


42/F

2019. nov. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerető se tudott a másikról.
2019. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szerető voltam, csak találkozgattam egy nős pasival, aki nem kapott otthon szexet. De nem akartam tőle soha semmit ezen kívül, azt meg főleg nem, hogy megtudja az asszonya otthon.

Talán mert nem voltam szerelmes belé, és nem akartam nekik rosszat hogy miattam boruljon minden.

2019. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerető voltam 2 hónapig. Aztán beleszerettem és szakítottunk. Eszembe se jutott volna fenyegetni. Amíg tartott, eleinte jó volt aztán egyre csak rosszabb. Nyilván munka és család mellett kevés ideje volt rám. 1 percig se hitegetett de nem is akartam, hogy otthagyja a családját, utólag nem is értem hogy mentem ebbe bele. Szóval aztán elég sokat szenvedtem, hogy nagyon kevés időt töltünk együtt és lelkiismeret furdalásom is volt. Elmondtam őszintén, békével lett vége.
2019. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, van. Nem tervezett dolog volt, hogy na én most keresek magamnak egy szeretőt, egyszerűen így alakult, megtörtént, és egyáltalán nem bántam meg. Fél éve tart, és iszonyú nagy szerencsém van vele, az elején tisztáztuk, hogy én nem fogok elválni, és ő sem erőlteti ezt, elfogadja a helyzetet. Hetente kétszer tudunk általában találkozni, napközben sokszor írunk egymásnak, vagy beszélünk telefonon, és bár az elején volt bennem egy kis félsz, hogy mi lesz, többet akar majd, de nem, sosem hív, ha tudja hogy otthon vagyok, nem követelőzik, megvan a maga élete, soha nem is hozza fel a családom témáját, a szex pedig fantasztikus! Bizalmi dolog ez, erősen bizalmi. Én voltam az, aki az elején ragaszkodott hozzá, hogy érzelmekről szó sem lehet, de talán pont a hozzáállása miatt mégis elkezdtem kötődni, vannak érzelmek mindkettőnk részéről. És igen, lehet savazni, hogy miért nem válok el és miért csinálom ezt az asszonnyal stb., de max az kezdhet el dobálózni kővel, aki szintén lehúzott 20 évet egy feleséggel, akivel minden próbálkozás ellenére sincs már intimitás, nincs szeretet, csak a gyerekek, a gondok, a hasztalan párterápia, na meg a hitel és a ház. Aztán jön valaki, aki úgy néz rád, hogy megdobban a szíved, férfiként néz rád, és te újra azt érzed hogy szeretve vagy, hogy kellesz valakinek. Le a kalappal a becsületes férfitársak előtt, de én nem tudtam és most sem tudok erre nemet mondani.
2019. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Volt, mindig is elitéltem az ilyesmit én is, már csak azért is mert velem is megtették. Tudom jól milyen amikor hülyének néznek. De amikor az ember próbál egy rossz kapcsolatot többedszer helyrehozni, de a sikertelenségek után se képes kilépni belőle... Testi kapcsolat nem volt, de kérte hogy hagyjam el hogy olyan jövőm lehessen amilyet mindig akartam. Sosem fenyegetett hogy elmondja hogy egymásba szerettünk. Én léptem, azért mert ilyet és így még sosem éreztem. Azt hittem ez a szöveg elcsépelt csak szavakból álló blabla, és mégis megcsapott az érzés 🙂 Jó pár éve volt már ez és nem bántam meg, boldog vagyok, kiegyensúlyozott és még sorolhatnám. Ha érzed hogy érdemes, lépj ki és kezd újra 🙂
2019. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, én hamar kiderült, hogy én erre alkalmatlan vagyok. Meg hogy rossz lóra tettem.
2019. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
igen. van 2 és fél éve tart. csodás vele minden..
2019. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!