Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ilyen kapcsolatoknak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolatoknak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy haverommal elmentem bulizni Pesten, aztán összefutottunk a régi kollégáival, akik között volt bőven nő, egy magánklinika ápolónői.

Haverom már az elején mondta, hogy elég laza mindegyik és nem hűségesek, de nem gondoltam volna, hogy az egyik úgy fog kb 2 óra után leszopni, hogy most augusztusban volt az esküvője.


Most ennek mi értelme?

A többi is elég lazán viselkedett, egyikük meg is adta a számát egy pasinak.

Nem nyitott kapcsolatban vannak, hanem frankón félrelépnek.


2019. nov. 27. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez jön be nekik, ezt élvezik. A nyitott kapcsolatba pedig nyíltan kevés ember megy bele.

És ne legyenek illúzióid: Nem csak ez az új ismerősi köröd csinálja ezt, hanem random minden 2. ember, aki szembejön veled az utcán.

2019. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen emberek akiknek kicsit sem esik nehezükre félrekúrni, azok nem ismerik a valódi szerelmet és azt sem hogy milyen az igazi párkacsolat. Szóval nekik ezért nem nehéz ezt megtenni.

Férjem is az első házasságába úgy ment bele, hogy tudta nem tökéletes, de remélte hogy esküvő, gyerek után majd megváltozik a nő, de nem. Illetve azt hitte hogy minden kapcsolat ilyen, tehát nincs mit tenni, ez van, mindenkinek van valakije aki mellett vegetálhat, de szerencsére nem így van. :)


25N

2019. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Mentálisan rekalibrálni kéne egy féltégla segítségével.
2019. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!