Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan, aki több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki több éves házasságban vagy kapcsolatban egyszer sem lépett félre sem a párja, sem az exei mellett?

Figyelt kérdés

Annyi hihetetlen sztorit olvasok ezen az oldalon, olyanokat mint például az, mikor a nőhöz a szülőszobára ment oda a férj meg a szeretője, akivel már akkor kavartak, csak a nő még nem tudta... Borzalmasak ezek és baromi elkeserítő, meg számomra hihetetlen is, hogy az emberek nem vették észre ennek akár csak az előszelét a párjukon...


Viszont most a másik oldalra vagyok kíváncsi. Azokra, akiknek ez szent és akik meg tudták őrizni a gerincüket. Érdekelne, hogy ez hosszú távon nekik mennyire (volt) nehéz, mennyire érezték lemondásnak, stb... Kis pozitívat is látni szeretnék, mert jelenleg úgy érzem, rajtam kívül egy embert ismerek (és benne sem vagyok biztos), aki volt kapcsolatban rendesen és tudja magát tartani.


2019. nov. 29. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen hihetetlenül hangzik, vannak még emberek, akinek van gerincük. Ha megromlik egy kapcsolat, akkor vagy megpróbálkoztok megjavítani, vagy lezárjátok, aztán mehet mindenki amerre akar.
2019. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Sose éreztem ingerenciát, mert akivel kapcsolatban voltam, szerelmes voltam és eszem ágában sem volt félremenni. Viszont sajnos fordítva ez nem így volt. 2 ember is megcsalt.
2019. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyok a férjemmel, soha egyikünk sem csalta meg a másikat. Nagyon szeretjük és tiszteljük egymást, imádjuk a gyerekeinket. Ezt nem adnánk egy kellemes fél óráért, ha gond lenne a szexuális életünkkel, akkor sem.
2019. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

10 éves kapcsolatom ért véget épp 10 éve azzal az indokkal, hogy megcsaltam őt a legjobb barátnőjével. A barátnővel is összeveszett az akkori párom tehát úgy néz ki komolyan gondolta az indokot. Soah a 10 év alatt nem csaltam meg senkivel és a következő páromat sem.

Csak olyannal jövök össze aki úgy érzem, számomra tökéletes, ő kell minden szempontból. Ez miatt voltam már sokat egyedül is de akkor sem kellett komolyra senki. És ha mindenben összhang van akkor nem kell csalni, megkapok mindent amit elvárok. Nekem így működött.

2019. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
9 éve vagyunk együtt, én nem csaltam meg őt, és bízom benne, hogy ő sem engem. Volt már kísértés, de akkora nem, amire ne tudnék nemet mondani. Főleg, mert nagyon becsületes társat találtam magamnak, szeretnék vigyázni erre a férfira.
2019. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerek ilyen párokat, legfeljebb az egyikük nem tud róla.
2019. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagyok benne, hogy nincs ilyen. 10-20 évről nyilatkozni hülyeség, még a felénél se járnak. 40-50 éve együtt élő párokat érdemes megkérdezni. Nincs olyan, hogy valaki ennyi idő alatt nem kíván meg mást, vagy nem szexel fejben a kollégájával.
2019. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 éve vagyok kapcsolatban (6 éve házasként), sosem csaltam meg. Eszembe sem jutna, a mai napig imádom. Akkor is, ha néha kiakaszt. De akkor sem féleqrni megyek, hanem kimegyek futni. :D
2019. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
42 éves nő vagyok, sosem csaltam meg senkit. Mondjuk nem is volt sok férfi az életemben, a 12 év házasságom sem azért ment tönkre mert bármelyikünk csalt volna. Ez egyáltalán nem okoz nehézséget, ahogy az sem hogy most évek óta nincs senkim, gyereket nevelek. Pedig hiányzik a dolog, de pont az intimitás és bensőséges kapcsolat hiányzik, nem egy gyors numera, az ilyesmi sosem érdekelt. Mindez beállítottság kérdése. Én elváltam amikor már nem tudtuk megoldani a problémákat és nem csaltam, és sokan mások is így vannak.
2019. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ott a huseg ahol a masik kategoriakkal jobb. Ott az elonytelenebb kulseju vagy kevesbe tehetseges huseges marad. Vajon miert?
2019. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!