Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretői viszonyban szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői viszonyban szoktak érzelmek lenni vagy csak szex?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
A férfi részéről megmarad a csak szex, a nők mindig bele is zúgnak és vergődnek miatta.
2019. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Néha előfordulhat, hogy az egyik fél elkezd érezni többet, vagy mindketten de ez utóbbi ritka..
2019. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb esetben a női egyedek részéről. A hím egyedek inkább csak a változatosságot élvezik. Esetleg átmenetileg fellángol némelyik. Ritkábban lesz ez annyira tartós részükről, hogy dobják a családot és a szeretővel hosszabb ideig maradjanak. Ha ez meg is történik, sok esetben rájönnek, hogy a szerető izgalma csak a tiltott gyümölcs feeling. A hétköznapok ugyanolyanok vele is, mint a házasságukban volt, amit lecseréltek a nőre. Szóval kevés esetben lesz hosszútávú a dolog. Vannak sikeres kivételek, de inkább az ellenkezője igaz. Én nem tenném ki magam a csalódásnak. Sok sérülést, bosszúságot okozhat, ha valaki hisz a tündérmesékben.
2019. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Érzelmek mindig vannak, de ez nem a szerelem, vagy nem mindkét részről. Vágy, vonzalom, izgalom... rengeteg minden tud egy ilyen kapcsolatot fenntartani!
2019. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Mikor így, mikor úgy. A pasik is ugyanúgy szoktak szerelmesek lenni, sőt, nehezebben lépnek túl sokszor.

Nincs erre nyilván szabály. Hogy lehet ilyent kérdezni?

2019. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Az egyik fél mindig szerelmes.
2019. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy harmadik verziót élek át. Nő vagyok,és odavagyok a pasiért amit sosem mondtam,éreztettem. Többször szakítottunk,viszont Ő annyira ragaszkodik hozzám,h folyamatosan könyörög a békülésért,bár meggyőződésem,h nem az érzelem vezérli,inkább az,h jól érezte magát velem.
2019. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen viszonyban, egyikőnk részéről sem volt erzelem. Ilyen is van.

Sőt én kicsit meg utáltam is, mert hihetetlen nagyképű, és bunkó tudott lenni egy egy szituban, de a szex hihetetlen jó, bar inkább hiper szuper volt vele, több mint egy evig tartott .

2019. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És amikor ez "megtörténik" akkor van elb**aszva az egész!


Mert akkor többet szeretnének, akkor már nem elég csak a szex meg a szórakozás, meg a vidámság. Hanem több kell.

És az esetek többségében vége is lesz.

És sok esetben jó nagy kalamajka.

2019. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szerető részéről igen. (voltam így).

Viszont a megcsaló csak nagyon ritka esetben, máskülönben dobná a párját és nem csak szeretőnek tartogatná a másikat.

2019. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!