Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek - mi az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek - mi az oka, ha egy hölgy azt kéri a partnerétől, ha az meg is csalja őt valaha, ő nem akar inkább tudni róla, a partnere úgy tegye azt, hogy nem árulja el neki?

Figyelt kérdés

Nem érdekli őket az igazság ?

Tartanak attól, hogy megtudjanak valamit, ami igaz ?

Inkább élnének egy boldog hazugságban ?



2019. dec. 9. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Igen, inkább élnének egy boldog hazugságban. Amiről az ember nem tud az nem fáj. Meg szerintem sok nő szíve szerint elnézné a férjének a másikat de a társadalom, a közösség ahol él a szakítást várják el tőle.

Nőként mondom, hogy jobb egy alfa mellett (akár megcsalva is) mint egy béta vagy gamma mellett kizárólagosságot élvezni, beleszürkülni a hétköznapokba.

2019. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hogy az a nő aki a te kérdésedet ihlette miért, csak azt tudom hogy én miért mondanám.

Jelen helyzetben én azért, mert nem vagyok kíváncsi rá. Van annyi gondom az elmúlt évektől számítva ami még mindig aktuális, hogy ez számomra csak egy plusz érdektelen információ lenne. Le lehet pontozni, tisztában vagyok vele hogy a válaszom nem szimpatikus. De az én helyzetemben helytálló. Sok a probléma. Gyerekek, családi gondok, munka, tragédia és még sorolhatnám. Annyi lenne a kérésem hogy védekezzen mert egy WC-t/fürdőt használunk. Csináljon amit akar, de ha betegséget hoz haza, akkor már érdekelni fog.

2019. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert amúgy az elképzeléseinek megfelelőnek tartja a pasit a hosszútávú céljaiban, lehet hogy érzelmileg elkötelezett mellette, és egy félrelépés miatt nem szívesen szakítana vele.

Ha nem tud róla nem fáj, nem kell elválni stb.erre gondolhat.

Persze önámításnak önámítás de attól még van ilyen.

Sok ilyen kapcsolat létezik ahol a pasi diszkréten intézi, úgy hogy ne legyen feltűnő vagy megalázó a nőnek aki sejti hogy mi az ábra de nem foglalkozik vele, mert amúgy megvannak. Ha nagyon jó pasi vagy gazdag akkor pláne.

2019. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg ő is csalja.
2019. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Van, aki úgy tartja, hogyha olyan botlásról van szó, amely nem befolyásolja a másik iránt érzett érzelmeket (például ha egy ismeretlen Gizikével hullarészegen csalod meg a párodat egyetlen egyszer) akkor felesleges elmondani. Ha elmondja az ember csak rárakja a terhet a másikra, hogy itt van ez a történet, na most kezdj ezzel valamit. És nyilván kell kezdeni valamit egy ilyen történettel, nem lóghat a levegőben.

Valószínűleg valami ilyesmi oka lehet. Megbocsájtanának egy botlást, azonban nem akarnak ezen napokig rágódni, stresszelni rajta. Jobbnak látják, hogyha ők nem tudnak róla és az élet megy tovább.

2019. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hm, értem, köszönöm a hasznos válaszokat, és eléggé meggyőző a köztük fennálló koherencia. Ugyanakkor felfoghatatlan, vagy legalábbis számomra idegen dolog, hogy valakivel akit szeretek, csupán azért szakítsak, mert a hűtlensége esetén ezt várná el tőlem a társadalom.
2019. dec. 9. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Köszi a kérdésed, jók a válaszok. A barátnőm már vagy háromszor tudtomra adta, hogy csinálhatom, ha úgy alakul, de gumival. Nekem ez rosszul esett, mert amúgy eszembe nem jutott volna mással összefeküdni. De egy idő után kicsit elhittrm a dolgot és volt, hogy elkalandoztak a gondolataim más lányok társaságában... Kellemetlen, mert nem akarom megcsalni.

Viszont voltam egy fesztiválon, vittem óvszert, a biztonság kedvéért, ki tudja milyen állapotba kerülök, kerültem is, de nem feküdtem össze senkivel. Otthon a bontatlan csomag gumin meg mégis kiakadt a lány.. Nem értem.

De megkértem, hogy ne mondogassa, hogy csinálhatom mással.

28f

2019. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es az viszont nem jó ha többször is felajánlja, mert olybá' tűnik, hogy önértékelési zavara van, "nagyon jó fej" akar lenni, csak hogy mellette maradj. Vagy a rosszabb verzió, amikor ő is ezt csinálja, ezért bátorít, de gondolom nem ez az eset áll fenn nálatok.

Mindenesetre nem jó stratégia, mert nem azt váltja ki ez a viselkedés a férfiből amit a nő szeretne.

2019. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van

Ez az eltartott nők kérésé

2019. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha hosszú már a kapcsolat, régi berendezkedett, jól működő élet. A férjével megvan alapvetően, de már nem igazán érdekli. Ilyenkor is inkább nem akar tudni a megcsalásról, csak a kényelmes, más téren működő életét ne kelljen borítania.
2021. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!