Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez a baromság, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy ha a nő félrelép az a férfi hibája?

Figyelt kérdés
Csomószor hallottam már, hogy még a férfi a szemét, amiért nem adott meg mindent a nőnek vagy nem volt elég szex vagy nem érezte magát nőnek stb. Persze és ilyenkor az a megoldás, hogy félreqrok másokkal? Le kéne zárni a kapcsolatot és utána mehetne a nő bárki karjába! Mi a Ti véleményetek?

2019. dec. 9. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Sosem hallottam ezt. A megcsalásra nincs mentség, senki sem tart pisztolyt az illető fejéhez, hogy ahelyett, hogy lelép, inkább félrelépjen. Akár férfi, akár nő. Aki ezt megteszi, az egy gerinctelen féreg, akinek semmi esetben nem jár felmentés. Ha a másik fél annyira szar, ottehet hagyni. Ha gyerek van, az sem hülye, meg lehet beszélni. Egy ilyen fertőben élni nevetséges, nincs rá elfogadható kifogás. Ha félre akar valaki lépni, ne legyen gyáva, önző féreg, hanem mondja ki a másiknak, hogy vége.


23N

2019. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

A kis édesek ezzel az indokkal nyugtatják magukat. :3

Amúgy meg így is úgy is mindig minden a férfi hibája lesz,akár jogos akár nem!

Boldog karácsonyt! :D

2019. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez fordítva is igaz. Ha a férfi lép félre, akkor az a nő hibája, mert elhanyagolta magát, nem volt elég szex otthon, felszedett 2 kg, stb.
2019. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként osztom ezt a véleményt. Ez így van.
2019. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ahogy ha a férfi félrelép, az is a férfi hibája! Sőt, mondok jobbat: ha elromlik a házasság/kapcsolat, az is a férfi hibája, mert nem figyelt eléggé, ha kihűlnek az érzelmek a férfiben, az is az ő hibája, mert nem tett eleget, hogy fennmaradjon a tűz, és még a dinoszauruszok kihalása is a férfiak hibája!


Én is hallottam már ezt, de ez nevetséges szerintem. Igazából ilyenkor maguknak is csak bemagyarázzák, hogy nem ők a rosszak, hanem "a férfi" (nem) csinált bármit, de valójában a félrelépő fél az, aki meghozza a döntést, és teljesen mindegy, hogy otthon milyen kapcsolata van, a párja mennyire odaadó, mennyire nem, ha valami nem tetszik, az a hűtlen félen múlik, hogy kilép ebből a helyzetből (netalán megbeszéli? :O úgy hallottam ez is létező módszer) vagy félrekúr. Nemektől teljesen függetlenül.

2019. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Egyetértek, mégis igazságtalannak tartom ezt a nők részéről. A megcsalást magam is elítélem nemtől függetlenül. Miért kell ezt nemekre kihegyezni egyeseknek? Nem értem...
2019. dec. 9. 18:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért is hallgatsz ilyen véleményekre? Szereted magad fölösleges dolgokon felhúzni?

Érdekes itt én csak azt olvastam, hogy a nő hibája minden. Magamra vettem? Nem. Telibef..om, hogy az incel gyökerek szerint minden a nő hibája. Én ugyan nem veszem magamra. Te minek veszed?

Nyugodjál le a 'csába. Ha nem a te hibád, nem a te hibád, kész, ez van. A megcsalás a megcsaló fél hibája. Pont.

2019. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

két hibás van! egyrészt a férfi is hibás mert nem úgy bánik a nővel ahogy kellene másrészt a nő is hibás mert aljas módon viselkedik! úgy gondolom ez inkább olyan 60% a nő javára 40% a férfi javára...

és tegyünk hozzá hogy ha a férfi csalja meg a nőt az nem csak azért van mert elhanyagolja a nőt hanem mert a férfiben van egy olyan gén hogy minél több nővel legyen... míg a nőben ilyen gén/hajlam nincsen...

de mindegy mert ha már az egyik félre lép akkor ott vége mindennek max akkor nem ha mindketten félre mentek mert akkor megérdemlik egymást... de ha csak az egyik megy félre akkor azt a kapcsolatot már nem érdemes folytatni!

2019. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
#8 "míg ilyen hajlam a nőben nincsen" - tévedés. A spermaversenynek nevezett jelenség a történelem folyamán mindig is jelen volt a nőkben, és egy rendkívül hatékony szaporodási technika. Fun fact: az emberi pénisz azért olyan alakú, amilyen (ugye a makk egy kicsit kiszélesedik és van egy kis pereme), hogy a spermaversenyben előnyhöz juttassa a gazdáját (undi, de konkrétan arra van, hogy ki tudja "kanalazni" az előző úriember által otthagyott spermákat, és helyet adjon a sajátjának). Szóval erre konkrétan olyannyira van hajlama a nőknek, hogy az emberi evolúció alkalmazkodott hozzá.
2019. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez a kanalazós dolog komoly? :D Még az életben nem hallottam erről.
2019. dec. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!