Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Almodtatok mar ugy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almodtatok mar ugy valakivel hogy a valo eletben nem ereztetek semmi szenvedelyt iranta de az alomban pedig igen?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. És miután felébredtem is csak undorodva gondoltam rá, hogy te jó ég, kivel volt ez a fűtött hangulatú álom?! Mindenesetre szerencsére nem maradt meg ébrenlétemre ez az érzés.

Nem jelent semmit, idővel elfelejted.

2019. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszer álmomban a kádban szexeltem egy osztálytársammal. A való életben sosem jött be, bár szép volt, nagyon nem egy rugóra járt az agyunk.


Három év múlva meg összejöttünk. :)


(gyanítom tudat alatt az álom idejében mégis vonzódhattam hozzá, fene tudja)

2019. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En mindig a mackos pasikhoz vonzodtam. Almomban osszejotrem egy vekony, szikar pasival, aki ugyfelem volt, de addig abszolut kozombos. Aztan el kezdtem hozza vonzodni, ossze is jottunk, de almomban jobb volt az agyban.
2019. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még vadidegennel is álmodtam szexet is, szerelmet is.
2019. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ráadásul a kiszemeltem haverjával. Borzasztó volt ez az egész. De ébredés után ugyanúgy közömbös volt meg azóta is :D
2019. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Fogalmam sincs miért. Aznap furán éreztem magam, főleg ha láttam azt az embert, de másnapra elfelejtettem.
2019. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt rá példa.
2019. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 creativus ***** válasza:
A Freud féle álomfejtés nagy része még mindig érvényes. Ebben egymástól függetlenül, párhuzamosan futnak a vizuálisan átélt, illetve az érzelmi síkon zajló folyamatok. Ugyanakkor létezik az "eltolás" jelensége, amikor is az agy a tényleges személy helyett egy másikat mutat helyette (sokszor nem is úgy néz ki, mint a valóságban). Ezért valószínű, hogy s szenvedély nem annak szólt, mint akit felismerni véltél az álomban.
2019. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen es ugy reagaltam mint #1
2019. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!