Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom autójában találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom autójában találtam egy kis ajándékdobozt, de nem én kaptam. Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Azt hittem az én ajim lesz Mikulásra, de mást kaptam, karácsonyi ajándék nem lehet abban biztos vagyok, nem is az anyukájáé... Azóta már eltűnt az autóból. Kérdezzek rá? Ha igen, hogyan? Bízom benne, de azért kíváncsi vagyok ki kapta.

2019. dec. 13. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed biztosra, hogy nem lehet karácsonyi ajándék?
2019. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Már az után, hogy megláttam a kis dobozt mondta, hogy majd ha megyunk ide meg oda akkor szeretné hogy válasszak valami szépet magamnak karácsonyra.. Ebből gondolom hogy nem az enyém, mert akkor már nem akarná.
2019. dec. 13. 20:47
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

kérdezz, akkor megnyugszol, mert benyög valami kamut, hogy ne aggódj.

Vagy azt várod, hogy ilyenkor nem hazudnak, és bevallják, hogy a másik nőnek lesz?

2019. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Honnan veszed, hogy nem az anyukájáé? Illetve, hogy nem fogod megkapni karira ezt?
2019. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Már írtam... Tudom mit kap az anyukája, mutatta és általában az ilyen dolgokat megosztja velem, hogy kinek mit vett és tanácsot is kér.
2019. dec. 13. 20:55
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy kettőt szán neked. Amit kersz és egy meglepit.

Szerintem se kérdezz rá, mert hazudni fog, ha valami van. Várd ki a végét.

2019. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Én megvárnám a Karácsonyt és ha senki se kapta, akkor tolnám fel neki a bejglit.
2019. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
És ha kiderül, hogy egy másik nőnek vette, akkor mi lesz? Jujj de izgi!!! Szólj ha kiderült!
2019. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14%
Női kombináció. 😄
2019. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Az "Igazából szerelem" c. filmre emlékeztek? Ott volt, hogy a pasi ékszert vett a nőjének, a feleség látta, és azt hitte, az övé lesz. Közben ő egy CD-t kapott karácsonyra.

(Lehet, Kérdező is látta a filmet, ezért óvatos és kíváncsi.)

Kérdező, nem lehet, hogy lánykérés lesz karácsonykor? Olyan doboz volt, gyűrűs?

2019. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!