Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap történt! A barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap történt! A barátaim szerint döntöttem! Ti is így cselekedtetek volna? Én ezt nem tudom megbocsátani .

Figyelt kérdés

Tegnap este találkoztunk a (most már volt) párommal ,(több mint 3 évig voltunk együtt ) .Nem tudtunk találkozni csak múlt hónapba meg tegnap a munkánk miatt . Furcsán viselkedett , nem értettem miért . Majd .... Közölte velem , hogy ő 1 napja sexelt egy csajjal nála is aludt !! Vagyis a csajtól jött hozzam . Kérdeztem tőle akkor minek vagy itt ???válasza ez volt : csak szex volt . Mivel .. még az elején ...mondtam neki azzal sexel akivel akar de engem utánna felejtsen el ! Így nem értettem ezek után mit keres itt .


Illetve mondtam neki tegnap, ha megbeszéltük volna ,hogy neki másra van szüksége , más az igénye ,megértettem volna . Annyira már ismer . De ha hülyének néznek és megaláznak , azt nem bocsájtom meg .


Közölte ,hogy ő azért van itt mert “szeret” Nálam nem itt kezdődik a szeretet ,de minden ember más . Én viszont fogtam ,összeszedtem a cuccát és kitettem . Letiltottam, befejeztem .


2019. dec. 14. 12:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Én nem így cselekedtem volna.
2019. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam az elején : A barátaim szerint jól döntöttem!!
2019. dec. 14. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Hát aki szeret, az nem szexel mással. Vagy, ha elmondja, hogy egyszer mit tudom én 3-asba kipróbálná, de többször tényleg nem lenne, az talán belefér. De így nem. Helyesen döntöttél. Ha megtudott csalni egyszer, megtudott volna csalni többször is.
2019. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is jól döntöttél. Annyival csináltam volna másképp, hogy szóba sem állok vele, csak kibaxom a cuccait az utcára.


Az egyik helyen a farkát betolja, a másik helyen az összes értéke kilökődik. :D Az élet ilyen, nem vagyok én szemét, csak logikus.

2019. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is így cselekedtem , először nem volt szívem elküldeni ,mondta ,hogy ő nem akar elmenni , elaludt . Viszont én annyira pörögtem agyban , hogy nem tudtam aludni . Össze szedtem a cuccát , kinyitottam az ajtót , kitettem az összes ruháját,felkeltettem és annyit mondtam neki , hogy menj el .
2019. dec. 14. 13:12
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan sakk matt.

Attol akit megcsalnak durva lenne azt vàrni hogy majd pont ö simogatja meg a felrelepö buksijat. Ergo ha mast is léptél volna, sajat magad alàztad volna csak ennel is jobban. Szoval màst nem is lehet tenni. Ez olyan kivedhetetlen gol.


Amugy egy kapcsolat nem megcsalassal ér véget igazabol hanem megcsalàs elött màr véget ért csak nem tudatositjàk a felek.

2019. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha ez igaz, akkor vissza se nézz. Egyet viszont nem értek, miért választottál ekkora gyökeret anno? Aki ilyen, azon látszik már az elején is, hogy hülyének fog nézni, csak idő kérdése...
2019. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7. En ezert is tartom aljasnak a megcsalast mert ramkenyszeriti a szakitast holott en nem akarom nem akartam azt.

De a masik helyett nekem kell magamra venni a szakitas sulyat hogy ki kell dobnom olyat akit szeretek es akinek en nem àrtottam nem en vagyok a hibas. Ö rontott el mindent megis en vagyok az akinek ezert a felelössget kell vallalnia.

Ez igazsagtalan.

A gerinctelenek hibajat a korrektnek kell kijavitania es ezzel sajat magàban forgatni a kest

2019. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, de maradj is ennél. Ha engedsz neki, arra csak rábszol. Ő is döntött amikor másba dugta. Viselje a következményeit.
2019. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7/8 igazad van teljesen én is mondtam neki tegnap , ha érezted ,hogy valami nem jó miért nem szóltál ? mindig megbeszéltük ha valami nem oké .

Annyi volt a válasza ,hogy 3 éve velem van illetve hogy nem tudtunk találkozni 4 hétig mit várok ( előtt nem volt ilyen ,hogy ne találkoztunk volna )

én meg mondtam neki 1 napot már kibírhattál volna .


8/8 Ő nem volt ilyen anno , vagy nagyon jól megjátszotta magát eddig vagy én láttam jobb embernek mint ami :) Sajnos rajta nem látszott , nem volt nagy csajozós vagy csak előttem játszotta el az ártatlan kisfiút .


Mindegy is :) Tanulópénz . 28 évesen nem áll meg a világ :)

2019. dec. 14. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!