Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztalatokat várnék elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat várnék elsősorban! Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban éltem januárig,akkor ugyanis az exférjem megcsalt másodszorra is.

A helyzet totál letérdeltetett,màrciusig nem tudtam magam összeszedni,teljesen padlóra kerültem.

Mindent megpróbáltam hogy kilépjek de nem sikerült,nem tudok anyagi okok miatt.

Azóta fordult a kocka,harmadik férfivel voltam a lelkiismeret furdalás szikrája sincs bennem.12 évig boldog házasság volt sosem léptem félre,de az exférjem mindent kiölt belőlem,szó szerint az hajt hogy kivel lehetne szex...

Hetente belebotlok faszikba akik tömegével jönnek az utamba.

Biztosan negativan jön le de most tök boldog vagyok.

Rohadt jól éreztem magam a másik férfival,teljesen feltöltött.

Amitől félek hogy valaki többet fog érezni egy idô után,ezt nem nagyon szeretném.

Amin idáig keresztül mentem azt senkinek nem kivánom.

Most jól vagyok de meddig?’


2019. dec. 15. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
De ez gyerekes. Most epp jo es akkor marad igy? Ha lelkileg rendbejottel nagyon cool, de akkor most legyen lelkierod kilepni es megoldani, nem pedig megvarni azt amikor szarul leszel... magyarul vallalj felelosseget onmagadert a jovodert es elhiszem hogy kiraly a carpe diem de akkor a varhato pofonokat is igy eld meg.
2019. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Milyen szánalmas vagy... utálod a férjed, de a pénzéből élsz, mert "mindent megpróbáltam hogy kilépjek de nem sikerült,nem tudok anyagi okok miatt".


Komolyan sajnállak. Nagyon szar lehet neked, mert életed végéig saját magaddal, a kis szánalmas nyomoroddal kell együtt élned.

2019. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kisgyerekkel, hitellel, semmi támogatásnélkül kiléptem a kapcsolatomból.. Még szüleim sincsenek akikre támaszkodhattam volna.. De boldogtalan voltam, bántott lelkileg megalázott az exem.. Megis kiléptem.. pedig 90 ezer forint volt a fizetésem.. Tehat aki nekem azt mondja nem tud kilépni az nem is akar igazán vagy nem annyira boldogtalan hogy ezt meg tegye.. Az hogy most fűvel fával együtt vagy ez nem rendezi az életed.. Én nem elégedtem volna meg azzal hogy valakinek(kiknek) a ribije legyek.. Inkább kínlodtam egyedül egy 4 évessel de sikerült meg csináltam.. A te kezedben van a saját sorsod, nem idegen pasik oldják meg egy két órára..
2019. dec. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen megértelek...Ha találsz olyat akivel hosszútávon el tudod képzelni akkor lépj!
2019. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!