Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi hogy képes kettős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi hogy képes kettős életet élni?

Figyelt kérdés

Persze lehet, hogy nők is csinálják ezt, nem a férfiak ellen akarok beszélni. De sokszor lehet hallani, hogy férfiak akár évekig csaljak a feleseguket. Én csak azt nem értem, erre hogy képes valaki? Hogy képes minden este így hazamenni a feleségéhez? Akár a szemébe nézni, a gyereke szemébe nézni? Most őszintén..

Én ha 1x is megtennem, szörnyen érezném magam, nem bírnám ki, hogy ne mondjam el a páromnak. De azt, hogy valaki éveken át tudja csinálni, az nekem felfoghatatlan..



2019. dec. 15. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A nők is megteszik ugyan ezt ugyan úgy.
2019. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokszor a férfi partnere is házas és legyünk őszinték a nők is fantasztikus színésznők tudnak lenni
2019. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leirtam, hogy tudom, hogy a nők is tudnak ilyet csinálni. De ami érdekelt volna, hogy valaki hogy tudja ezt lelkileg elviselni és megcsinalni valakivel hosszú távon.. Nekem biztos nem engedné a lelkiismeretem.
2019. dec. 15. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az értékrendje sajnos. Nagyon megmagyarázni nem lehet, ne is keresd a választ erre.
2019. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kollégámról tudom. Otthon a feleségét elhalmozza, valószínű így birkózik meg a lelkiismeretével.

Ő az a típus , aki el is mondja. Tudja kis munkahely, senki nem köpné be. Főleg ha se a feleségét se a szeretőjét nem ismerjük. Mindig azt mondjam a 2. nő csak szex, meg Ő nem is kap semmit tőle, csak "arra" van.

Szerintem ezek a férfiak a feleségüket szeretik. Sosem válnának el. Talán az asszony nem szereti őket eléggé.

2019. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én még nem láttam ilyet, csak filmeken.De attól lehet.

Azaz ,nagyon régen, még gyerekkoromban hallotam olyat,h egy pasi Németországban dolgozott.Itthon is ,és kint is volt egy családja...nem tudom, hogy derült ki...


Gondolom úgy, hogy nincs lelkiismerete, és jól színészkedik, és szervezi a dolgait.

2019. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja,bocsi, én nem sima megcsalásra, hanem úgy kettős életre gondoltam, hogy két"felesége" és több gyereke is van.Azaz két családja..


A megcsalás, hát az nagyon gyakori.

De a válasz ugyanaz, hiányzó lelkiismeret, jó színészi képesség, és jó tud hazudni.

2019. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha igazán szereti a férj a feleségét, nem tart senkit szexre.. Pont.
2019. dec. 16. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!