Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnám teljesen visszakap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám teljesen visszakapni a volt párom aki döntésképtelen?

Figyelt kérdés

Szeretem pedig nem érdemli meg de kérlek titeket szívvel ne egobol írjatok.


30évesek vagyunk, 3.6 évet voltunk együtt Amikor sok volt a stressz az életünkben kolleginájával összemelegedett s megcsalt vele, szakítottunk vele maradt.

1hónapig nem beszéltünk le tudjuk zárni, mással is voltam de nem tudtam, nem bírtam elengedni szeretem, szenvedtem mint eddig soha.

De ő se engedett el engem, 3 hónapja egyre több időt töltünk együtt már naponta találkozunk, kirándulunk, beszélünk. Ilyenkor puszi, ölelés, könnyek, nevetés, egyszerre járom a poklot és a mennyet mellette. Múlt héten megcsókolt s mondta össze van zavarodva adjak neki időt. De nem akar elveszteni soha álítása szerint.

Azóta is beszélünk de nem akart megcsókolni többször.


Már egy ideje élete válságban volt szakítás előtt is, céltalanak érzi magát s félt elköteleződéstől, egyedül szeret lenni sokat ellenni olyan ember. Ez persze a csajt nem magyarázza csak a zavartságot.


A csajjal is alig találkoznak hisz velem van vagy otthon de olyankor is velem chatel,videochatel.

Csak így nincs elköteleződés.


Hiányzik, bár engem választana de ha januárig nem teszi szerintem borítok a csajnál had tudja mi van ne

csak én legyek aki örli magát s ezért kérdezgeti most akkor mi van.


Mit tegyek? Azonkívül jól teljenek a találkozások s nem nyomulok, had keressen, akarjon ő látni.



Igen én is tudom egy barom vagyok aki megérdemli szenvedjen mert nincs önbecsülésem, méltóságom. Ezért kérlek ne írjátok felejtsem el, tényleges lehetőségeket szeretnék kérni akár privátban is. Csak szeretnék boldog lenni végre ismét, visszakapni a lehetőségem vele. Nem vak szerelmes csak boldog vele. 😔


A kérdésem ti hogy csinálnátok egy ilyen helyzetben visszakapjátok? Tudom alig akarna ilyent bárki is, vesződni stb de ha nem is harcolnátok a való életben akkor csak elméletben de hogyan? 😔


(Helyesírásért bocsi, siettem.)


2019. dec. 19. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva. Majdcsak nem detto ugyanez van velem is most, csak én férfi vagyok, meg fiatalabb (pont ebben a pillanatban írtam nekem most messengeren). Mi is három évig voltunk együtt, megcsalt, mondjuk ez még kapcsolatunk elején volt, de utána ő hagyott el másért. Én sem tudtam lezárni, aztán már amikor beletörődtem volna, megjelent a semmiből 1,5 év után.


Mi is találkozunk, viszonylag gyakran, az egyik alkalommal mennyország, a másik alkalommal pokol (ez utóbbi azért érezhetően gyakoribb), ő sem tudja elkötelezni magát blabla.


Szóval szerintem kellőképpen áttudom érezni a helyzeted. Ez szerintem nem önbecsülésről szól. Engem ezzel nem minősít, én semmi rosszat nem tettem. Egyszerűen csak "szeretem" ... Viszont azt kell, hogy mondjam, hogy én már alig hiszek benne és minden alkalommal csalódást okoz.


Én úgy érzem, hogy elég sokáig nem adtam fel és majdnem mindent megtettem, tényleg mindent. És az a baj, hogy egy csepp javulást nem látok, vagy bármi előre menetelt. Szélmalom harc az egész. Én is itt stagnálok még vele, mert az ezredik utolsó esélyt kapja újra és újra, amivel soha nem tud érni, de őszintén. Ez hova vezet? S azt érzem, nálad is pontosan ugyanez a helyzet.


Itt az oldalon, ha valami probléma van, mindig mindenki azt írja, hogy szakíts. Ami szerintem szánalmas, gyenge, gyáva stb. Viszont azért ez ... ez már a másik véglet. Ez nem boldogság, bár én a boldogságot is utálom.

2019. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hol lesz Karácsonykor?

Szerintem abból meglátod.

Boríthatsz a csajnál, de a te sikeredtek az nem jelent semmi garanciát.

Én se hittem, hogy menni fog, de csak sikerült ez az elengedés.

2019. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első

Kicsit én is belebetegedtem ebbe már. Na jó nagyon. De ma barmi nehéz

Talán azért mert ma velem volt délután én ott álltam néztem a bolt közepén a husokat mellette állva könnyes szemmel percekig ledermedve mert idén nem együtt főzünk karácsonyra. Ma este meg a csaj felrakott magáról egy képet amint az ő ágyában fetreng ruhában. 😔 Ő persze telefonba mondta nem történt semmi nyugodjak meg felment pár percre csak.

Második

24én tartom a karácsonyt akkor velem pár órát utána a rokonaival, apjával. Többi napon dolgozom így bárhol lehet 😔

2019. dec. 20. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Én is voltam, úgy, hogy a nőmnél pár órát, aztán a feleségemmel is ... de legalább - nagyon helyesen a két szék közt a földön kötöttem ki.

Ha dolgoztam is (Karácsonykor soha), de a párom is dolgozott, vagy otthon szöszölt, nem pedig "bárhol", amiről tudjuk jól, hogy melyik két comb közti részt jelenti. bocs.

Az egy kapcsolat, ez meg nem tudom mi.

De visszafelé nem mennek a dolgok, hidd el.

2019. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A volt párod nem döntésképtelen. Csak mérlegel melyik nuni a jobb, hülyít mindkettőtöket. Teszi magát mindkettőtöknek, míg ő a nagy hím végre eldönti kit akar hosszú tavon húzogatni. Be ne dőlj mar neki! Elment a másik nunihoz. Egy idő utan rajött hogy ott se minden tökéletes, most meg vissza hízelegné magát. De azérr a masik is meg van tartva, hiszen neki gondolkodni kell..aham...
2019. dec. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

1-es, ezt még olvasni is rossz,a csaj pincsije vagy.

Te vagy akihez bármikor vissza lehet dörgölőzni ha az előző kan rommá reszelte,megunta és kitette a szűrét bármennyi idő után is. Az ilyesfajta csajok 10 kilométerről megérzik a magadfajta balféket,túl sokat látsz bele ebbe az egészbe.

A következő farokig jó vagy, aránylag jól szórakozik még szexmentesen is.

Növessz farkat végre, fiatal vagy állítólag

2019. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


Nagyon mellé ment. Én nem akarok vele lefeküdni és nem is feküdtem le vele azóta, nem is vagyunk együtt és így nem is akarok összejönni velem. Egyébként meg ez sokkal bonyolultabb, csak a hozzádhasonlók gyökerek nem tudnak kilépni a punci világából, és életértelmének tekintik a lyuktömést.


Ajánlom, hogy tágítsd ki egy kicsit látóköröd és akkor nem leszel ilyen lúzer, aki sikertelenségében másoknak próbálja osztani az észt egy neten az ismeretlenség álarca mögé bújva, holott egyértelműen látszik, hogy egy értelmes kapcsolatod nem volt az életben. Mi az, sérti a nagy önbecsülésed, hogy egyszer valaki félrekúrt?

2019. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ma este meg a csaj felrakott magáról egy képet amint az ő ágyában fetreng ruhában."

És ez a pasi kell még neked? Egyértelműen hülyít. Ha te kellenél neki, a másik csajt nem engedné be az ágyába. Még ha az lenne, hogy innentől csak te vagy neki, még mondanám, hogy ha tényleg szereted, adj neki még egy esélyt. De így...

2019. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben. Két csajnál sajnál tártam magam, h nem tudok dönteni (mindkettőt szerettem a magam módján), haveroknak meg nagyzoltam, h két csajt dugok.

Szerintem vagy szakítás meg minden kapcsolatot vele (kb 1 év így mire túlteszed magad), vagy állítsd választás elé. Persze egyiket sem fogod csinálni, csak tudnád hány csajt láttam így “meg öregedni”, hogy 25 éves korától kb 40ig elvolt így egy pasi mellett, aztán se pár, se gyerek, se semmi, csak a szomorú zenék, amiről eszébe jutnak a régi szép idők...

2019. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki eléggé tipikus esete.

Ez a "félek az elköteleződéstől " meg külön kedvencem.

Nekem is van egy ilyen ember az életemben , de a mi sztorink egy éveket átölelő szappanopera. Egyetlen probléma vele , hogy akárhogyan is döntene , nem csak ő van ebben a dologban benne, hanem én is. Én pedig el fogok költözni külföldre. Aztán félhet tovább egyedül.


Sajnálom kérdező, de én nem jósolok nektek túl nagy jövőt.

2019. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!