Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a férjetekről hogy viszonya van?

Figyelt kérdés
Másfél éve viszonya van, de csak szexről szól. El hinnétek hogy csak szex volt és van vissza út?

2019. dec. 26. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év az kicsit sok.Én válnék.Nem egyszeri alkalom...szerintem ott már vannak érzelmek is
2019. dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Meglepődnék. Iszonyatosan dühös, csalódott és szomorú lennék. Aztán elválnék (lakáshitelünk van és babát várok, de nem érdekelne). Engem nem érdekelne, hogy csak szex vagy érzelmek is voltak-e. Másfél év az túl sok ahhoz, hogy átverjen és hazudjon. Ha ezt meg tudta csinálni, akkor később is menni fog neki. Én úgy gondolom, hogy ismerjük egymást annyira, van olyan őszinte a házasságunk, hogy ha bármi hiányzik neki, bármi baja van, azt meg tudjuk beszélni. Nincs szükség egymás háta mögött sunyiskodni. Ha pedig nem arról van szó, hogy hiányzott valami a házasságunkból, hanem szerelembe esett... Az ugye meg is válaszolja a kérdésed második felét.

Egy meggondolatlan éjszakát még talán el tudnék nézni. Talán. Nem vagyok róla meggyőződve, de legyen, mindenki hibázhat. Egy botlás hosszú kapcsolatban még előfordulhat. Viszont másfél éven keresztül viszonyt fenntartani az nem egy botlás. Az tervezést igényel, szándékot, az én tudatos megvezetésemet, hazugságok sorát, trükközést. Soha az életben nem tudnék benne bízni, így meg nem lenne semmi értelme a folytatásnak. Na meg igen, a fájdalmon sem tudnám magam egykönnyen túltenni.

2019. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Azonnal kidobnám és az első munkanapon adnám be a válási kérelmet.
2019. dec. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Válás!
2019. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Ezt csak az tudja megbocsájtani, aki már maga sem szerelmes, és nem érdekli, hogy a férje hogy elégül ki, csak a saját kényelmes kis élete megmaradjon. Persze simább ügy lenne ezt megbeszélni, és diszkréten intézni, mindkét félnek.
2019. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Először leülnék és elbeszélgetnék Vele. Nem azért,hogy ez befolyásolná a döntésemet, de szeretném tudni,hogy mi is áll a háttérben.

Ha csak szexről szól az a kapcsolat magamba is néznék hozzájárultam-e ahhoz,hogy ez megtörténjen. Semmi nem mentség erre, de néha ez is állhat okként egy félrelépés hátterében.

Persze, elém állhat, beszélgethetünk róla, és változhat is, vagy nem...a helyzet.

Ismerek olyan párt akinél az egyik fél mindent megtett a változás érdekében egy hosszú házasságban, de a másik fél egy lépést sem. Ha gyerekek vannak nem biztos,hogy az a megoldás ha rögtön lépünk mikor bármi probléma adódik. Itt másfél éves kapcsolatról van szó.


Kérdés,hogy miért nem vetted észre kérdező ezt hamarabb?

2019. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
91%
Ha el tudnék válni, akkor elválnék, de ezt nem minden nő engedheti meg magának anyagilag. Ha nem tudnék elválni, akkor úgy próbálnék pénzt gyűjtögetni, ahogy csak lehet, és beújítanék én is egy szeretőt.
2019. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Egyébként nem hinném el, és azontúl már semmit nem hinnék neki, még azt sem, amit kérdez. Nekem személy szerint nem lenne visszaút.
2019. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Lehet olyan is , hogy minden stimmel. A nő mindent megkap. Tudok rá példát, a férfi régóta csalja a nőt. Külsőleg a nő "ragyog" a férje oldalán. Sokan irigylik.

- Nem átlagos külsejű pasi, tehát ha megjelennek valahol, megnézik őket, a nőt is, hogy ilyen pasija van. - Autót csak a férfi vezet (Nem tudom elképzelni a nőről, hogy tömeg közlekedne... - Anyagilag a férfi sokat nyújt, miközben a nő kis keresetű.

Ilyen helyzetben egy feleségnek vajon megérné büszkeségből kidobni a férfit? Szerintetek 40-es nőként találna olyat, aki mindenben jobb nála? (Hasonló kategóriában szeretőnek. Vagy sokkal lejjebb gyári munkás "Józsi" biciklivel komolyan venné.) A színvonalas pasikhoz egy bizonyos kor után "foggal-körömmel" ragaszkodnak a feleségek.

2019. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Utolsó: ha nem érzi magát egésznek egyedül, akkor úgy kell neki. És nem úgy van az, hogy 40 éves kor felett már csak a beles JóskaPistaTótOttó jut minden nőnek. Ha jól néz ki és jól tartja magát, lehet még hozzáillő, jó pasija. Lehet, hogy nem lesz akkora BredPitt mint az előző, de az előzőnek az értékét csökkenti az aljas viselkedése.
2019. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!