Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már olyan, hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy direkt csábítottatok el valakit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában nem véltetlenül történik ez
2020. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen volt, véletlenül nem szokás senkit elcsábítani. " Jajj bocsi, kicsit nem figyeltem, véletlen volt, ne haragudj!" :D
2020. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ilyen volt, direkt szoktam ezt csinálni. :D
2020. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ez csak direkt történik...
2020. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,a nem igaz,hogy csak direkt történik. Van,hogy barátkozol valakivel és beléd szeret mert egy hullámhosszon vagytok és megismer...
2020. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nálam volt,fiatal voltam,szakitás utan az exem gyorsan talált mást

igy én is kiszemeltem valakit majd "elcsabitottam"

Igazandibol direkt szoval nem azt mondom h nem tetszett de valojaban nem az esetem volt csak kapora jott.

Igy belegondolva szemet dolog volt a sraccal,bar szerintem erezte h nem komoly a dolog.


Volt egy munkatarsam akit megcsalt a baratja.

Szakitottak de bosszut akart a csaj miatt ezert 1 evvel kesobb igaz,de a csaj akkori pasija is ott volt a hazibulin es egy ejszakas kaland lett belole.

A csaj sokaig egyutt volt meg a sraccal,de allitolag nem is tudta mi tortent.

Munkatarsam azt mondta hogy jobb erzes az h a csaj nem tudja mintha az orra ala dorgolte volna

2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha arra vonatkozik ez most hogy foglalt férfit csábítottam e el ,akkor igen

Habár nem kellett sokat csábítgatni ...

Fiatalok voltunk a barátnője még szűz volt és még várni akart ,a srác várt ... Csak éppen voltak igényei amit velem megoldhatott

A vicc hogy azóta is együtt vannak ha jól tudom

2020. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!