Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeres megcsalás esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres megcsalás esetén is érdemes a megbocsájtás gondolatát fontolgatni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha mazochista vagy. Egyébként nem.
2020. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akik voltak ilyen cipőben, hogy a párjuk rendszeresen hűtlen volt, mit tettek?
2020. jan. 21. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Amikor engem a volt párom megcsalt, én hülye még próbáltam megoldani a dolgot, ebből az lett, hogy pár napon belül megelégeltem az üres ígéreteket és szakítottam. Életem legjobb döntése volt. Hozzáteszem miután lebukott is megcsalt abban a pár napban.

2020. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan megbocsáthatsz neki, sőt hogyha lehet tedd is meg. Engedd el a sok haragot és a csalódottságot, ha képes vagy rá, de semmiképp ne maradj együtt vele ezek után!
2020. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ő szempontjából igen. Te meg azon gondolkodj el, ha neki nem vagy fontos, akkor azért magadnak lehetnél!
2020. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg KELL bocsájtani!

Na már nem neki, hanem magadnak. Ha te monogám vagy, akkor a párodat el kell küldeni a rib•ncaihoz/pasijaihoz, éljen velük! Neked pedig meg kell teremtened magadnak a nyugodt kiegyensúlyozott környezetet, amiben boldogan élhetsz, fejlődhetsz. Ehhez kell a megbocsájtás... az ember nem élhet haragban, az visszatartja őt, ellehetetleníti a boldogságot.

2020. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod, hogy rendszeresen megcsalt és továbbiakban is ezt fogja tenni, akkor maradj vele. Arra ne számíts, hogy meváltozik, mert nem fog.
2020. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de aki elnéz akár egy megcsalást is az nagyon ostoba egy ember.
2020. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Esélytelen a változás?
2020. jan. 21. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha többször is megcsinálta már, és őt nemnagyon zavarja, akkor elég valószínű, hogy ezután sem fogja elkezdeni zavarni.


Megbocsátani viszont meg lehet úgy is, hogy már nem vagytok kapcsolatban. Nagyon sajnálom.

2020. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!