Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerető vagy prosti?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lenne szükségem, akik hasonló cipőben jártak/járnak.

Röviden a sztori:

Én egy 38 éves sportos férfi vagyok. Van egy párom, aki 30 éves. 10 éve vagyunk együtt, nem vettem el feleségül, gyerek nincs. Az utóbbi időben már nem nagyon szexelünk. KB 3 havonta szoktunk, de az is siralmas. Régen naponta többször csináltuk, most meg...Ráadásul nekem amúgy is sokkal nagyobb a szexuális étvágyam mint az övé. Azt mondja, hogy már nem érdekli a szex, meg inkább bemegy dolgozni.Meg hogy verjem ki magamnak😁. Hát akkor minek van ő!? Külön is alszunk, mert nem lehet tőlem aludni annyira horkolok! Ja, akkor is horkoltam mikor megismert, akkor még cuki voltam. Egy besavanyodott p.csa lett, mindenen besértődik. Nem bírom már ezt, jó lenne egy normális csaj, aki megért és dugható is. Már az sem érdekel ha prosti a csaj.Egy munkahelyen dolgozunk, van pár kolléganő aki nyomul rám finoman, de nem merek lépni, mert így lebukok! Itt mindig minden titkos kapcsolat kiderül.Elhagyni nem akarom, mert sokmindenen osztozkodni kellene. Szerintem ezzel ő is így van.Ezért kialakult ez a hülye helyzet.De legalább a ház az én nevemen van.Mit tennétek? Nekem szükségem van a szexre!



2020. jan. 25. 10:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Mit tennénk? Én szakítanék. Mindketten fiatalok vagytok ahhoz, hogy úgy éljetek, mint a nyuggerek. Mert ti jelenleg úgy éltek.
2020. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Hagyd el, hisz egy életed van, azt próbáld leélni, úgy ahogyan Neked jó.

Egyébként meg a Te esetedben mindegy, melyik, amelyiket össze tudod hozni.

2020. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Sosincs alapos indok a megcsalásra. Én szakítanék. Olyanra vágysz, aki megért. Egy prosti nem fog a kis lelkeddel foglalkozni, csak túl akar majd lenni rajtad. Egy szerető sem biztos. Váljatok el szépen szerintem.
2020. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok hosszú kapcsolat így működik. Sok kapcsolatban a nőnek van szex hiánya. Az már te hibád, ha nem találsz közülük egyet sem szeretőnek. A munkahelyet, ismerősi kört, lakóhelyet, vagy nagy városban egy körön belül élő nőket kihagynám. Nem kell még jó pasinak sem lenni, pillanatok alatt találni ilyen nőket.
2020. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

Ha csak az anyagiak kötnek össze, akkor keress egy jó ügyvédet inkább.

Ilyen beszólás után én a házban nem tűrném meg.

2020. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy megalkuvó. Lehet hogy az életminőséged változna, de boldog lennél most meg próbálod összefoltozni az életedet.

Ami konkrét kérdést illeti, ha úgy érzed nincs vesztenivalód, akkor jobb szerető, mert nem annyira személytelen, ha nem rendszeres a szex, akkor meg inkább a prosti. A legjobb megoldás hogy elköszönsz a párodtól és keresel valakit aki tényleg szeret!!!

2020. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A ház a Tiéd,a többin lehet osztozkodni,a lényeg,hogy tető lesz a fejed fölött. Szakíts,hiszen ennyi idősen nem élheted úgy le az életedet,hogy folyamatosan az legyen a központi kérdésed kivel,hol,mikor...
2020. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy 30 évesen ennyire alacsony a libidója. Mielőtt a megcsaláson gondolkozol, le kéne állni a fogamzásgátló szedésével. Utána még több hónap kell, hogy helyre álljon a hormonháztartás, de be fog indulni a szexuális vágy.


Ha erre nem vagy képes, akkor szakíts vele. Egy éltet így nem lehet leélni, akkor meg minél előbb jobb váltani.

2020. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért vagytok együtt, hogy ne kelljen osztozkodni? Gondolom, hogy kényelmes is, mert van, aki megcsinálja a házimunkát, stb. Szerintem zárd le, vállald be ezt a kellemetlenséget és élj boldogan. Simán lehet, hogy már rég félrejár és azért van minden baja veled. Így elveszed a lehetőséget, hogy normális hétköznapi és szexuális életet élj.
2020. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 mikeXxX ***** válasza:
100%
38 Évesen ez komolyan egy kérdés a gyk-n? 40f
2020. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!