Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy több éves szeretői kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves szeretői kapcsolatban hogyan viszonyul a férfi a nőhöz? Főleg férfiak válaszát várom. Akik voltak vagy vannak több éves szeretői kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Régen én is voltam szerető.. A téma azóta is érdekel. A több éves kapcsolatokra gondolok.

Az életben is tudok különféle viszonyokról, olvasok is ezekről. 2 sarkalatos nézet van:

1. Szeretőnek semmit sem kell adni, ajándékot. Teljesen ingyen kell, hogy legyen. Nincs névnap, születésnap, karácsony. Ezt a hozzáállást az otthon feleségnek alárendelt férfiak valósítják meg leginkább.

2. Aki drága ajándékokkal halmozza el a nőt. Esetleg még pénzeli is.

3. Az arany középút. Névnap, Szülinap stb. Mondjuk egy deszert, virág,pohár, valami apróság. Ha a kapcsolat több éves év végén egy vacsora egy távoli étteremben vagy egy kirándulás.

Ezt a hozzáállást csak egy kollégámtól hallottam eddig. Szerintem ez lenne a normális.

Tehát van az első: Az örüljön a nő , hogy meg van d.gva. Második a "támogatott." Végül a normális (szerintem legalábbis) Ahol a nő is tudja, hogy második. Nem vár el semmit. De mivel, hogy nőből van egy kis figyelmesség jól esik.


2020. jan. 25. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erre kiváncsi vagyok :D
2020. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk a 3. verzió működött én neki csoki desszertet adtam ami elfert a taskajaban a diszkréció miatt.
2020. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már 3 éve is van, fél évig tartott. Én az első variációba estem. Azért is szakítottam mert úgy éreztem kihasznál.

Szerelem volt... Ő járt fel hozzám. Sokszor megkínáltam, zuhanyzott nálam. Akkor tünt fel mennyire fukar, amikor Anyja névnapja volt és kérdeztem mit ad neki ajándékot. Azt mondta Ő soha senkinek semmit...

2020. jan. 25. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Látom nagyon kényes a téma. Tabu amiről nem beszélünk.
2020. jan. 26. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen tabu,pedig nagyon is intenziven csinálják az emberek😊
2020. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3. volt.
2020. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!