Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet feldolgozni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni vagy megbocsátani, ha a férjnek hosszabb, több hónapon át tartó viszonya volt?

Figyelt kérdés
Ráadásul akkor, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá itthon. Terhesség végén, szülés után.
2020. jan. 26. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, ezt soha az életben nem bocsátanám meg. Külön mennék, nem tudnék rá többet társként nézni.
2020. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Nehezen... a nehéz időszakokban a megfelelő kommunikáció híján könnyen történik ilyen sajnos.
2020. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy... kalap kabát ès mehet a szeretøjéhez...
2020. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Annyira könnyen dobálkoznak emberek azzal, hogy elhagynám sos bocsájtanám meg stb...


Az az igazság az, hogy te megbocsájtod-e az rajtad múlik, hogy te magadba mennyire tudod ezt rendbetenni.


Őszintèn èn már nem látok olyan kapcsolatot ahol az egyik fèl ne menne fèlre.

Sok esetben nem azèrt mennek fèlre mert nem szeretik a párjukat hanem mert az új mindig èrdekesebb ès főleg a fèrfiak (de vannak ilyen nők is) akik nem birják, hosszútávon, hogy csak egy emberrel szexelnek.


Szerelem ide vagy oda a legtöbb cuki kapcsolat ahol mások irigykednek ott is fèlremegy az egyik csak mèg a másik nem jött rá.


Nyugodtan lepontozhattok de manapság olyan ritka az a kapcsolat ahol mindkèt fèl hűsèges mint a fehèr holló.


Plusz egy kalcsolatèrt mindkèt fèlnek tennie kell az emberek többsège itt rontja el mert az èvek alatt termèszetesnek veszi, hogy a másik mellette van.

2020. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te elnézed neki, nem raktad ki, nem is fogsz elválni, vele fogsz maradni, szóval mivel így lesz.... Így nincs kérdés...
2020. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Hogy derült ki?
2020. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lebukott. Én jöttem rá. Már akkor rég éreztem, hogy van valakije, többször rá is kérdeztem, de tagadta.
2020. jan. 27. 12:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokmindentől függ..Elsősorban miért csinálta? Ezt az okot meg tudjátok szüntetni? Megbánta? Ha minden helyre is jönne,te túl tudsz ezen lépni? Én túl vagyok már egy ilyenen,ha gondolod írj nyugodtan.
2020. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Részemről itt vége lenne a kapcsolatnak.

Csaltak már meg és tudom mit vált ez ki belőlem: olyan szintű bizalmatlansagot és bizonytalansagod amit teljesen felőröl. Amikor a volt párom megcsalt, akkor leultunk megbeszelni, hogy miert ette, es ereztem hogy kicsit hibás voltam abban hogy igy dontott,szoval ugy voltam vele hogy valtoztatok en is es megbocsatok.

Soha tobbet nem volt mar olyan a kapcsolat pedog probaltuk nagyon eretten kezelni.

Folyton gyanakodtam, kerdore vontam, kombináltam,ha elment a haverokmal talalkoznk mar biztod voltam ben e hogy eppen megint csal,ha kesobb jott a munkabol vagy elobb akkor. Szornyu dolgokat hozott ki ez belolem. Soha zobbet nem tennem ki magamaz ennek.

Kerdes hogy te ezt hogy tudnad kezelni...

2020. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9/9.Nálunk is így volt,de idővel jobb lett,és nem csalt meg többet..Nagyon jó apja a gyerekeinknek,velem is normális,én nem bántam meg..De azt aláírom hogy nem mindenkinél műkődhet ez sem...
2020. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!