Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam neki vagy jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy jobb, ha titok marad?

Figyelt kérdés

A párommal 2017. szeptemberében jöttem össze. Kollégista vagyok egy egyetemen. S még mielőtt összejöttünk volna, volt egy lány akivel rendszerint lefeküdtünk. A párommal a példa kedvéért egy szombati napon jöttünk össze és hétfőn megcsaltam ezzel a lánnyal. Lefeküdtünk, de kizárólag ekkor már csak óvszerrel és életem legrövidebb aktusa volt (ciki,de kb 5 perc), csók se volt se semmi.

Illetve volt egy másik eset amikor ünnepeltünk a srácokkal, mert sok pénzt nyertünk tippmixen és csütörtökön (még ezen a héten) áthívtam nekik pár lányhaveromat, ismerősöket és buliztunk a kolesz szobában viszont az egyik csajjal csókoloztam hulla részegen véletlenül, illetve a barátnőjét is majdnem megcsókoltam.

Szerintetek mondjam el neki így több, mint két év után, vagy jobb ha titokban tartom? Ti megbocsátanátok a párotoknak, ha ennyi idő után kiderülne egy ilyen ? Vagy hagyjam még ülepedni a dolgot és majd csak pár év múlva mondjam el, mondjuk a házasság előtt?



2020. jan. 27. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Véletlenül hogy lehet csókolózni valakivel?
2020. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Puszit akartam adni, és részegen elcsúszott :D
2020. jan. 27. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod vele és többször nem fordult elő, meg remélhetőleg nem is fog, akkor hagyd szerintem. Mondjuk elég gáz szitu, nem tudom mi a jó ilyenkor. Ha elmondod akkor meg azt fogja érezni, hogy kb kidobott több mint 2 evet az életéből, aki már az elején megcsalta....Mondjuk legalább kiderülne az igazság.
2020. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem mondanám el neki.
2020. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mégis minek??
2020. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem megtartom magamnak a titkomat! :)
2020. jan. 27. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha komolyat akarsz tőle, ne mondd el (pedig én az őszinteség híve vagyok) ,mert ha van egy kis esze kidobna így is.

Egy csók még nem a vilagvége az talán még megbocsátható de a szex... hiába 5 perc, az mindegy.

Szóval ne mondd el neki, mert ez egy botlás volt, de még a "jobbik" kategóriából.

2020. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ESZED van, akkor hallgatsz mindörökre. Fogd fel úgy, hogy hibáztál és tanultál belőle. Ha pedig tanultál belőle, akkor meg ne cseszd szét a működő kapcsolatodat.


Most letolhatnak az erkölcs-cszőszök, de végeredményben mi jobb? Van egy múltbéli botlás, ami sosem derül ki, az illető tanult belőle, értékeli a párját és szépen leélnek egy életet boldogságban. Vagy borítsa a bilit, okozzon fájdalmat a másiknak és magával is bаsszоn ki. A másik fél bizalmatlanná válik a jövőben másokkal, a megcsalónál pedig ott van, hogy nem talál még egy olyan embert, aki passzol. És akkor két ember élete is kb. tönkrement.


A lány is simán őrizhet hasonló titkokat, én már megtanultam, hogy az emberek jelentős része ilyen esendő. És itt nem arra gondolok, hogy a többség rendszeres félrelépő, de amikor évek, évtizedek után is ugyanazt a рinát/fаszt kell nézned, akkor ne mondja senki, hogy nem lesz unalmas és nem kívánsz meg másvalakit, ha minden körülmény úgy alakul. Ilyen esetben azért sokan nem tudnak ellenállni a kísértésnek.

És most még mindig nem arról beszélek, hogy valaki direkt hajtja a nőket/férfiakat a párja mellett.

2020. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd el, balek vagy. Szegény lány hagyd, hogy normális férfit találhasson! Ha szereted megteszed, hogy őszinte leszel... Majd ő eldönti mi lesz ezután.
2020. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!