Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, hogy ezért lett vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért lett vonzó más szemében?

Figyelt kérdés

Van a baráti körömben egy eset , hogy az ismerösöm , egy csaj , letiltott egy másik lányt , nem barátkozott vele többet , mert a csaj többször át akarta verni pénzzel , és kihasználni

Az ismerösöm , aki letiltotta egy szexi nö , akinek sok csodálója van , ez a csaj meg lógott vele , hogy ö is részesüljön a reflektorfénybe . ( igy utólag igy néz ki )

A tiltás után a csaj azt kezdte hiresztelni , ( akit tiltottak) , a baráti körben , ahova bekerült ugye , hogy ö azért volt tiltva mert ö fiatalbb es csinos stb es folyton kezdte fényezni magát és áldozatot csinálni magából .

Egy pasi bedölt ennek , hogy ugyan miert csakis azért volt tiltva , mert túl jó , vagy nem tudom de összekerültek .

Létezik , hogy mivel az ismerösöm ezáltal egy bizonytalan nönek lett beallitva , ennek a letiltott csajnak növelte a vonzerejét a pasi szemében , és arra gondolt , hogy szép kell legyen ez a nö , ha a másik tiltotta , csak eddig nem láttam , vagy igyis úgyis bejött neki a csaj ?



2020. jan. 29. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
MI??!!!!
2020. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát a letiltás miatt lett kapcsolat , másképp nem figyelt volna fel a csajra a pasi , vagy igyis úgyis bejött neki ez a nö?
2020. jan. 29. 12:34
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőlük :D
2020. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tökmindegy mit cicaharcolnak azok ketten, ha jól néz ki úgyis bejön neki.
2020. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenki telibexarja, hogy ki kit és miért tilt le. 10 évesek vagytok?
2020. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt , ha amiatt jött be a pasinak , a tiltás miatt ?
2020. jan. 29. 12:42
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Na, ma nem munkahelyi sztorit kaptunk? :D
2020. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem emiatt jöttek össze szerintem. Szimpla egybeesés.
2020. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Így is, úgy is bejött neki, semmi köze ehhez az ostoba drámához. Ne magadból indulj ki.
2020. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Lehet ez a tipikus esete annak, amikor felhívja a nő a párja figyelmét, hogy ne nézzen arra aki kirakta mindenét, mert ugye hogy ribi - amire még jó hogy oda fog nézni. Sosem értettem, hogy az ilyen kavarós embereknek és azoknak, akik követik őket, honnan van ennyi idejük és energiájuk és miért nem akarják valami értelmesebbre fordítani az életük, mint arra, ki mivel miért.
2020. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!