Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megtudnátok hogy a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnátok hogy a férfinek aki hülyített van egy eltitkolt kapcsolata, elmomdanátok?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam hogy egyedül van.

Azt mondta hogy azért is tette magát szabaddá egy időre, hogy ha jön a szerelem ne kelljen senkit elszeretni a másik elől. Cölibátust meg minden. 36F

...Közben random lányokat visz haza az esti műszakból. Próbálja elhitetni, hogy komolyabban érdeklődik, stb. Mondjuk bennem mindig meg volt az a bizonyos vészcsengő felé, hogy "Ne!" Mi nők tudjuk hogy milyen ez! 😃...


Mint kiderült a hölgy profilján, majd 2 éves kapcsolat - naponta jelennek meg az őket ábrázoló ölelkezős képek. Jól látható hogy a nő fülig szerelmes, míg a férfi profilján semmi nem látható és ha kérdezik tagad mindent. A karácsonyt s még a születésnapját is vele ünnepelte! 😃

Még egy hónapja amikor kérdeztem azt mondta, hogy kitette a legutóbbi jatszópartnerét és még egy ideig zaklatta a nő hogy fogadja vissza.


Mit tennétek? Ha veletek történne - nem dühből, ráírnátok a hölgyre vagy nem avatkoznátok bele?


Ha tudomást szereznétek hasonlóról a környezetekben?



2020. febr. 2. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon kicsinyes dolog lenne ráírni a nőre, bár úgy gondolom, hogy ennek ellenére meg fogod tenni.


Csak azt nem méred fel, hogy ezzel azt bizonyítod, hogy a pasi megbolondított, átvert és kihasznált, te viszont még így is szaladgálsz utána.


Ha rám írnál rám, én mondjuk tiltanálak és kiröhögnélek, talán még ki is posztolnám a szánalmas vergődésed.

2020. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ha a nő egyébként jó barátom lenne, az már nehezebb kérdés, de így abszolút semmi közöm a dologhoz.
2020. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy, nem blamálném magam idegenek előtt.
2020. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs rá írni!

És nem rohanok utána. Nekem ilyen férfi nem kell! Nagyon meglepődtem, amikor ez kiderült és totálisan kiabrándultam belőle.

Egy férfi ismerősöm mondta, hogy ha vele egy nő tenne hasonlót fordított esetben, ő ilyesfajta módom leckéztetné meg. (leleplezés, ráírkálás stb, szerinte ez lenne korrekt)

Mivel tőlem távol áll, hogy jelenet rendezzek - max kizárom és kerülöm. Azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi vagyok hogy rajtunk kívül ti hogy látjátok.

2020. febr. 2. 16:46
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudja csak meg a nő, hogy micsoda himringyo a pasija.
2020. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
El ne merészeld mondani.
2020. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én simán elmondanám? Miért lenne kicsinyes? Nem bírom a féreg viselkedést, ha rablást vagy más szabálytalanságot látok, azt is jelenteni szoktam. A párkapcsolatban másik háta mögötti mocsokkodást is azonnal jelzem a pár másik tagja felé. Nem azért, mert bosszút akarok állni, hanem azért, mert a másik felet védem és ilyen helyzetben én is örülnék neki, ha valaki szólna, hogy épp átbsznak. Hogy mit kezd az infóval, az az ő dolga.
2020. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Voltam hasonló helyzetben, csak ott nem szimplán a párja volt, hanem a felesége, kisgyerekkel. Úgy elmondtam, mint a szél és bizonyítottam is.

A férfival nem jutottunk amúgy semeddig, nem voltam a szeretője, sem a qrvája. Időben megtudtam a dolgot, és nem kellett volna soha a büdös életben. A nő iránt érzett szolidaritásból tettem már akkor is, azóta pedig még jobban átérzem, mivel 7 éve komoly kapcsolatban élek. Nagyon szeretném, hogy ha esetleg ilyeneket tenne az én párom, akkor szóljanak nekem és időben szakíthassak (remélem, soha nem történik ilyen). Meg persze a pasi is megérdemelte, hogy pofára essen, és pont egy olyan tegyen keresztbe, akit eldobható, jelentéktelen ringyónak néz azért, mert fiatal és csinos (21 voltam, ő mondta ezeket, amikor szóltam az asszonynak, hogy egy jelentéktelen ribi miatt megy tönkre a házassága :D).


Szóval: Mindegy a körítés és a sztori, MINDENKÉPP SZÓLJ, adj esélyt annak a nőnek, hogy találjon normálisat!


Ha valaki vergődésnek titulálja, és posztolgatja, az magából csinál idiótát. :)

2020. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Semmi értelme szólni a te helyzetedwn nem változtat

Egyszer Enis szóltam hasonló ügyben a nő akkrois rám haragudott pedig én szingli voltam és úgy tudtam a pasi is az, egy véletlen pizza rendelési nyugta miatt bukott le hogy nős 😀

Szval a nő ha nem akar nem hisz majd neked ...

Jah azóta is veel van és folyamatosan csalja, és meg azt se mondhatom hogy a pénz miatt van vele a nő,mert kimondottan csóró a pasi...

2020. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz neki, ha ezzel könnyebb a lelkednek. Viszont arra készülj, hogy talán majd te jössz ki belőle rosszul. Sok nő csapja be saját magát, ezzel megásva magának azt a bizonyos gödröt.
2020. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!