Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi tévő legyek, teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, teljesen bepánikolt a megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Társkeresőn rámírt egy lány, napokig tök jól elbeszélgettünk, nagyon tetszettünk egymásnak. Kiderült, hogy 1 egyetemre járunk.

Majd kitért arra, hogy nekem mi a célom a társkeresőn.

Elmondtam, hogy értékes lányt keresek.

(Nem részleteztem, hogy 1,5 éve megcsalt az exem akivel zűrös kapcsolatom volt...)


Ő őszintén részletezte, kitért arra, hogy ő komolyan társat keres, mivel az előző barátja megcsalta őt az évfolyam ringyójával.

Rákérdeztem az exem nevére, hogy csak nem vele? ... kiderült, hogy de, pont az exemmel. Totál le volt sokkolva.


Kiakadt, hogy tökre értékesnek talál, jobbat érdemeltem volna stb.

Nagyon örült nekem, hogy így rámtalált, hogy 100 év alatt sem talált volna olyat, aki ennyire megérti őt.

Ő sem hisz a véletlenekben, és ez fantasztikus, hogy így egymásra találtunk online.


Aztán ahogy beszélgetünk, szóba jön hogy majd találkozunk, de kicsit lassítsunk, mert ő most nagyon szarul érzi még magát. Önbecsülése 0. Elmesélte, hogy mint én is, világéletében 1 emberrel akarta volna az életét, erre meg pofára ejtették. Részletezte a traumáját, hogy hogy derült ki a megcsalása; kiderült, hogy a volt barátja nem elég, hogy leszúrta őt, de még meg is forgatta benne a kést, azzal hogy amikor bevallotta, részletezte, hogy az én exem milyen volt az ágyban ...

Képzelhetitek, hogy akkor hol lehet most a lány önbecsülése.

Szóval emiatt még nem találkozna...


Utolsó beszélgetésünkkor megint előjött a traumájával, próbálja feldolgozni, kibeszélni velem, mert tudja hogy megértem őt és támogatnám őt.

Mondja hogy az exem nem fog kelleni senkinek sem a jövőben, ha már 3 pasit is megevett 1 év alatt. (ennyiről tudott az egyetemen)


Erre mondom, hogy tavaly volt az min. 8 is... (én már régebben szakítottam vele, de követtem az eseményeket)

Erre annyira elborzadt, hogy egy ilyenre lett lecserélve, a nemibetegségtől való félelemről nem is beszélve, miközben ő is mint én mindig hűséges volt. Azt mondta, hogy kész, ez most sok, nem bírja.


Nagyon értékesnek tart engem, írtóra izgatott volt hogy megismerhessen engem, barátnőinek már mesélt rólam, de ez annyira sok neki, hogy nem bírja, fél hogy nem leszek boldog mellette, mert hogy ő nem tudja a traumáját feldolgozni.

Fél hogy össze fog engem törni, nem megy ez neki. Kell neki idő, sőt, le is szedi magát a társkeresőről, mert igazából csak miattam járt fel, majd ha úgy látja, fel fog keresni engem. Mondtam neki, hogy elsősorban ne akarjunk párkapcsolatot kapásból, nyugi, előbb szépen ismerkedjünk, nem akarom ráerőltetni, csak érezzük jól magunkat programokon és felejtsük el a múltat, hadd írjam/írjuk felül ezeket a negatívakat.


Ezzel a beszélgetéssel arra is "rádöbbent", hogy egyetemet is passsziváltatni akarja, mert látni sem akarja az exemet meg a volt barátját (mindannyian 1 egyetemre járunk)


Hosszas szívszorító búcsúzkodás után deaktiválta magát.

Csak a keresztnevét tudjuk egymásnak.

Félek, hogy a befordulás miatt elhatalmasodik rajta a dolog és kárt okoz magában ... (pont a közelmúltban volt egy eset, depressziós egyetemista megölte magát...)


Próbáltam kolléganőimen keresztül megtalálni, de senki nem ismeri őt.

Mint írtam, nem akarok ráerőltetni semmit, de a hogyléte miatt aggódok már.


Nem tudom mi tévő legyek.

És az még hagyján, hogyha megtalálom (amit még nem tudom, hogy hogy. Egyetemen fogok körbe járni a képeivel) , de utána mi legyen, ha már megtaláltuk egymást megint?

Hogy kezeljem? Értem, hogy kell idő, de mivel tudnék támogatást nyújtani, hogy tudja, nincs egyedül.


Az a tervem - mielőtt deaktiválta magát mondtam is neki - hogy 1 hét múlva fel fogom keresni. Mondta, hogy fél hogy össze fog törni, hogy boldogtalanná tenne engem... én ettől nem félek.

Hetente írnék rá, hogy hogy van, semmi erőltetést nem akarok.



2020. febr. 8. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Neki terápia kell, neked meg egy egészséges lelkű nő, aki képes párkapcsolatra. A többi "nincsenek véletlenek" meg egy szr duma. Ez egy eleve súlyosan terhelt kapcsolat lenne, nem érdemes belemenni.
2020. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Első válaszolnak igaza van.

Engem is csaltak már meg, de nem áll meg az élet. Nagyon sokáig fájt, de eszembe nem jutott, hogy kárt tegyek magamba, egy szemét miatt.

Jobban járnál egy egészséges lelkű nővel, nem jó ha így indul egy kapcsolat.

2020. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj kerdezo. A csaj szerelmes abba a suttyoba aki megcsalta. Es fel h te nemibeteg vagy az ex rbnc baratnod miatt. Te tokeletes lelki szennyes voltal neki. Ne áltasd magadat. A csaj helyeben..en mar 85X randiztam volna!! Nincs tul rajta. Kulonben mar jo reg a kezed fogva setalgatna a parkban vagy ulne melletted egy vacsi asztalnal! Ezt Te Is Tudod!!!..
2020. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Egyetemisták vagytok, tehát fiatalok. Hagyjatok egymásnak időt (főleg Te hagyj neki) a történtek feldolgozására. Tudd meg kicsoda ő, beszélj vele, közöld, hogy szívesen vársz rá, ha hajlandó majd hozzád csatlakozni. Beszéljétek meg, mennyi idő múlva érdeklődhetsz, ill. ír-e elsőként ő, Neked és mennyi idő múlva.
2020. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kapcsolat nem nulláról indul. Ezzel folytatjátok, amit már le kellene zárni. Ez a gond. Te nem leszel soha Te. Te annak a másik nőnek az expasija vagy és ezen nem változtat az idő. Várhatsz amennyit akarsz, ez eleve el van bszva.
2020. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem bírtam végig olvasni, mert egyetlen "szabály" vagy inkább irányelv jutott eszembe: nem az exeink, traumák a fontos, mivel a másik nem pszichomókus. A jövőre kell építeni. A fájó emlékeket felejteni próbálni.
2020. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Másrészt egy lelki sérült emberrel, mint ő, biztosan nem lenne jelen állapotában stabil és harmonikus kapcsolat. Még baráti sem.

Szomorú kimondani, és szar helyzet is, de a saját érdekében lehet jobb lesz őt hagyni..

2020. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Sztem is ez egy eros friendzone, a csaj meg PTSD-s durvan.
2020. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még az exét szereti, pluszba eléggé paranoiásnak hat, eléggé gyengék lehetnek az idegei. Folyton az exe a téma meg a tied, akivel ugye megcsalta. Ebből is látszik, hogy nem téged szeret, hanem örül, hogy van kivel arról dumálnia, hogy neki jajjderossz.

Ez nem az, amit belelátsz a szituba, te max csak pajti vagy, aki nyalogathatja a sebét neki.

31n

2020. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Társkeresőn rámírt egy lány, napokig tök jól elbeszélgettünk, nagyon tetszettünk egymásnak. Kiderült, hogy 1 egyetemre járunk."

Csak nekem furcsa, hogy tök veletlenül pont ez a lany irt rad. Szerintem tudta, hogy ki vagy. Az elejen ismerkedi akart veled, elmondasa szerint ezert regisztralt egy tarskeresöre es nagyon tetszettetek egymasnak.

Ebben az idöben hol volt a depresszioja?

Hamar kiderült a lenyeg, amiert valojaban megkeresett, neked akarta elmondani. Lehet sok trillert nezek, de szerintem ö nem tudta, hogy te tudod, hogy teged megcsalt az exed, ez akkor inkabb bosszu, es nem veletlen.

2020. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!