Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy éve találkozgat velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve találkozgat velem a felesége mellett. Akaratlanul is kialakul ilyenkor érzelem, kötődés vagy ennyi idő után is lehet szó csak szexről?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Simán csak szex. A nők szeretnek ebbe többet beleképzelni.
2020. febr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ezt megítélni kevés az infó.Kolléganőm két évet volt szerető,aztán a gyerek középsulis ballagása után a pasi elvált és azóta együtt vannak.

De számtalan ellenpélda is van,sajnos abból több....

2020. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy eséllyel csak kihasznál 😭
2020. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm 3 evet volt szerető a pasi elvált, lett 2 gyerekük. De ez is csak egy példa a sok közül.
2020. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja,van aki csak kefél,van aki érzelmet is visz bele.Neked kellene tudnod leginkább.
2020. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Téged nem zavar, hogy házas, valszeg gyerekes férfival szexelsz? Megalázó a helyzet neked is és szegény feleségének is.
2020. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben a témában nem lehet általánosítani. Neked kell érezned, hogy ez csak szex, vagy kötődés is kialakult. Mondani bármit lehet, lehazudhatja neked a csillagokat is az égről, de mit érzel, amikor vele vagy?
2020. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
44%

Mert mi más lenne? Elhagyta már a feleségét érted?

Nalátod...

2020. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos.

Saját eset.

Pasi rám hajt, (közös társaságból, sport hobbi ismerjük egymást), üzengetések, -beszélgetések, séták, csók, koncert (amire ő vitt, állítólag főleg a extra jegye, Def Leppard volt, szóval nem lehetett két fillér, én egy fityinget nem fizettem.)

Szex kétszer.

Aztán kiderül, hogy nős, együtt laknak (soha nem említi, Facebook alapján egyedülálló, feleségről semmi info, se kép, semmi.

Ezután én úgy döntök, hogy így nekem nem kell kapcsolat.

Ő azóta is hív ide-oda, sétálunk, koncertre megyünk, párszor próbálkozik megfogni a kezem, ölelget - és ez megy egy éve...Ja a közös társaság is megvan, ott nem tud rólunk senki, (Bár, van aki sejti).

2020. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!