Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartok, még sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartok, még sincs bűntudatom miatta. Ki fog bukni valaha belőlem?

Figyelt kérdés
Gyorsan leírom a szitut: volt egy ex akivel isteni volt a szex, de bekell ezt látnunk h a párkapcsolat már kevésbé. Kisebb nagyobb hullámzások után megmaradtunk barátoknak extrákkal. Találkoztam a férjemmel, minden működik köztünk, mindent megbeszélünk, teljes az összhang, a szex is jó, de az csak jó. Rengeteget próbálkoztunk javítani kirpóbáltunk sokmindent, egyáltalán nem rossz fejlődött is sokat, de közel sincs az exemhez. A házasságunk alatt sem szakadt meg a kapcsolat az exel, fél évente találkoztunk, beszélgettünk, párom elfogadta.költsönösen segítettünk egymás életét mindis is. Azonban a vonzalom sosem múlt el, elnyomtuk, de valahol mindig ott volt egy apró érintés egy mosoly, az intimitást ne tudtuk kiűzni a levegőből. És bekövetkezett amitől féltem, túl gyakran gondoltam a régi együttlétekre, hiányoztak, nem tudta pótolni a párom akármennyire szerettem. Exem örök agglegény, úgy tűnik nemis óhajt rajta változtatni legalábbis ő ezt mondja. Örlődtem hónapokig, feszült voltam. végül eldöntöttem h lefekszem az exemmel. Megbeszéltem vele mindent, pontosan tudta h sosem választanám őt a párom helyett. És ez azóta is tart. 3-6 havonta összebújunk, majd minden megy tov@bb.ugyanugy találkozunk néha mint régen beszélgetni csak szex nélkül is, ha úgy hozza az élet meg összefekszünk. Párom semmit se sejt... Eleinte Azt hittem irdatlan büntudatom lesz mielőtt megtörtént volna... H majd nemtudok ránézni. De az igazság az h megnyugodtam. Sajnálom h nem egy olyan nőt vett el aki csak és kizárólag vele teljesen elégedett lenne viszont tudom hogy ezt leszámitva bármit megtennék érte. Szörnyű ember vagyok?

2020. márc. 1. 18:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk hasonló a helyzet, bár még csak csók volt az illetővel, de otthon meg kifejezetten sz@r a szex. Félek, hogy ez nem lesz örökkétartó házasság. Nem vagy szörnyű ember, bár előre szólok, hogy itt kb mindenki azt fogja írni
2020. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
jól teszed,a férfiak nem érdemelnek normális nőt. Most jól visszakapják azt a sok sérelmet, amik ők okoznak a nőknek. Sose legyen bűntudatot,és élvezd az életet, amíg csak lehet! 25N
2020. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincsen bűntudatod, akkor pszichopata vagy. De elolvasva a kifejtésed, úgy jön le, hogy mégis van, különben nem is írtad volna ezt így ki magadból, ha már elgondolkozol ezen, hogy ez így nincs rendben, akkor valszeg bűntudatod is van és már ki is bukott belőled. Mondjuk az is igaz, hogy egy normál empátiával rendelkező ember nem tudna hosszútávon így hazudni a párjának, ahogy te.
2020. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
Ne legyen bűntudatod! Én is csalom a pasim, mégsincs bűntudatom. A szeretővel meg isteni a szex.
2020. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%
Ne legyen bűntudatod. Én is így csinálom, és ez így van jól. A szerelmet külön kell választani a szextől. Ha ezt két külön embertől tudjuk csak megkapni akkor ez van.
2020. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
2+1
2020. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen megértelek, totálisan elviselhetetlen, ha minden remekül a működik, a szex meg csak jó. Ki se lehet bírni félrekúrás nélkül.
2020. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
#1 #2 #4 #5 Ti emberi hulladékok vagytok. Kívánom hogy veletek is így bánjának, mint ahogy ti bántok mással.
2020. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%
#8 te meg kis naiv g... vagy aki azthiszi hogy őt sose fogják megcsalni :D pedig de. vag te csalsz meg mást, ki tudja.
2020. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
22%
Nyolcas te pedig egy félnótás nyomorék. Ha már így ismeretlenül bélyegzünk meg másokat;)
2020. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!