Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Néhányan elítélnek a döntésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan elítélnek a döntésem miatt. Szerintetek igazuk lehet?

Figyelt kérdés

A férjem 2 éve elhagyott minket egy nő miatt. Akkor nagyon csúnya dolgokat mondott nekem, amiket nem tudok elfelejteni.

Aztán másfél év múlva, amikor a férjem beteg lett, a nő közölte vele, hogy nem akarja tovább folytatni a kapcsolatot.

Mivel nem volt hová mennie, egy darabig engedtem, hogy nálunk legyen (6 hónap), de most már el kellett költöznie. Kiderült, hogy nem tudunk már együtt élni, és nem is akarunk. Főleg én.

Amiért elküldtem, most engem bírálnak...

Nincs köztünk harag már, megbeszélünk sok mindent, a gyerek miatt muszáj is.


Nem érdekel a bíráló véleménye, hiszen én tudom, hogy mi minden történt, de azért kíváncsi vagyok, hogy mások hogy gondolkodnak erről így ismeretlenül.

Ha van kérdés szívesen válaszolok.

Kérem, hogy csak véleményeket és ne ítéleteket írjátok.

Köszönöm! :)



2020. márc. 3. 15:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Alapból már nem is kellett volna visszaengedned. Az egy dolog, hogy a gyereked apja és valamilyen formában akarsz neki segíteni,viszont az intim teredbe engedted be, az otthonodba, ahova Ő már nem jogosult, itt követtél el olyat amit nem kellett volna(szerintem).
2020. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem érdekel a bíráló véleménye, akkor minek a kérdés? Csak nem mégis érdekel, csak jól hangzik ez a "nem érdekel", dolog?


Amúgy az elsőnek igaza van. Ott a hiba, hogy visszaengedted a házadba. Ott már nemet kellett volna mondani, jobban jöttél volna ki belőle, veled értett volna egyet még a bíráló is. De ez a "jó, legyen" aztán "á, inkább mégse" sokaknak nem lesz szimpatikus.

2020. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
99%
Ismeretlenül én csak annyit tudok mondani, hogy le a kalappal, hogy a történtek ellenére képes voltál segíteni neki, gondolom legfőképp a közös gyermek miatt, de sokan még erre se lennének képesek az egójuk sértettsége miatt. Sokat elmond rólad - csakis pozitív értelemben - hogy te ezt félre tudtad tenni. Bíráljanak csak, ilyen emberekre nincs szükséged az életedben, tökéletes szűrő :)
2020. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Az otthonomban való beengedés az elejétől tiszta helyzet volt kettőnk között:ideiglenes. Tehát tovább kellett lépnie. Mindketten ezt is mondtuk mindenkinek. Ennek ellenére vagyok most sz...
2020. márc. 3. 15:43
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe az országba mindenki a sült galambot várja.

jól tetted.

2020. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Jól tetted én vissza se engedtem volna.


Tipikusan az a helyzet hogy az ember a kisujját nyújtja és letépnék a karját ...

2020. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

#5


De vajon miért is? Talán csak nem azért, mert ha küzdeni kezdesz a "már pozícióban lévők" kiemelt feladatuknak fogják érezni, hogy pár jól irányzott rúgással ellehetetlenítsék a dolgodat?

2020. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 zol56 ***** válasza:
100%

Szétmentetek, utána kölcsönösen megbeszéltétek, hogy a visszaköltözés átmeneti. Nincs is miről beszélni. És mivelhogy ő ment el még ideiglenesen sem lett volna kötelességed befogadni. Rendes voltál vele. A többi csak sallang, hogy ki mit mond.

És ahogy írod is, hogy mi történt igazából ezt csak Ti tudjátok.

2020. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Hááát én egy nagyon rosszindulatú ember vagyok a nőkkel szemben (tapasztalatok miatt), de most azt kell h mondjam küld el útjára és rá se nézz ha igaz amit írsz. Emlékezz, ő becsapott téged, nagyon becsapott és ezt sose felejtsd el. Az h beteg az nem a te hibád, arról te nem tehetsz és ő sem. A jövőt nem látjuk, de befolyásolni tudjuk (már ha nincs megírva), ő ezt úgy befolyásolta, hogy téged becsapott, gyereket elhagyta és csak a saját farka után ment. Hozott egy döntést, egy olyan döntést, amivel téged átvert tudatosan. Neked is hoznod kell egy döntést, hogy érsz annyit, hogy más levetette szutykát nem fogad ápolni úgy, hogy ez a "szutyok" téged nézett "szutyok"nak...
2020. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
A kérdés felvetésének az okát nem értem. Azt hiszed, hogy számít hogy valaki azt mondta rád, hogymilyenvagymár, hogy elküldted? Az én tapasztalatom az, hogy az én ügyembe külsős semmilyen szinten nem lát bele, így teljesen mindegy mit gondol vagy mit mond arról, amit csinálok.
2020. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!