Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki egy hűséges férfi?

Figyelt kérdés

Sokan dobálóznak itt azzal, hogy a nők nem veszik észre a hűséges férfiakat. Én egy igazán nyitott ember vagyok, ahhoz hogy beszélgetni kezdjek valakivel annyit várok el tőle, hogy ne legyen koszos/büdös és tudjon összerakni értelmes mondatokat.

Nyilván egy kapcsolathoz több kell ettől, de értitek...

Szóval honnan kellene észrevennem hogy egy férfi hűséges tipus? Mert van az a sztereotípia, hogy aki hűtlen az úgy néz ki mint egy tipikus alfahím, de az a baj, hogy a hűtlen úgy is ki tud nézni mint egy tök átlagos fickó, aki "good guy"-nak tartja magát és egész életében irigykedett az alfahímekre és miután a kapcsolatban felépítette az önbizalmát, előnyt kovácsol belőle és hűtlenkedik.



2020. márc. 8. 21:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%

Alacsony, ronda, kövér. Egyszóval olyan mint ÉN :)

21/F

2020. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy! Ilyen fajta lény nem létezik e földön!
2020. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%
Nyílván jóval előnytelenebb külsövel rendelkeznek. Ezért örülnek ha egyáltalán jut nekik nő, és ezért hűségesek is hozzá.
2020. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, hogy így vagy úgy néz ki, aki hűséges vagy nem az. Az viszont tény, hogy sok nő csak bizonyos jobban kinéző, laza, komolytalan kapcsolatról-komolytalan kapcsolatra ugráló pasikra gerjed. Ettől függetlenül vannak jól kinéző, laza férfiak, akik komolyat akarnak. Nem a kinézet, hanem a viselkedés számít.

(Azt csendben megjegyezném, hogy a nőkre is jellemző ez a "nem veszed észre a hűséges nőket" szöveg. Elszidják a magukra adó nőket, aztán úgy állítják be, hogy a szürke kisegerek a hűség mintaképei. Pedig nem.)

2020. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Szóval nem a természetükből fakad a hűség hanem egyszerűen nincs kivel megcsalják a nőt. Nice
2020. márc. 8. 21:36
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Glória van a feje felett.

De visszatérve a témára, a rondaság se garancia. Ha egy rondának kínálkozik egy lehetőség, akkor azonnal ráugrik, merthogy ilyen soha többé nem lesz az életben (és erről több kérdés/válasz is van az oldalon férfiszemszögből).

Emberismeret, ennél többet nem lehet tenni.

2020. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
14%
#5: A nőknél is ugyanez a helyzet. Nice.
2020. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Hogy nèz ki? Sehogy mert nem lètezik!
2020. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%
Tudod az a srác, akit kiröhögtök a barinőiddel, akit le "incel"eztek és akit ti "bottal se".
2020. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként a viszonylag tág és sokrétű ismerettségi körömre alapozva azt tudom mondani, hogy a hűtlen nem mindig egy előnyös kinézetű férfi és a hűséges sem feltétlenül elönytelen. Van 10/10-es barátom aki sosem csinálta ezt és tudok pocakos egyáltalán nem jól kinéző férfit aki rendszeresen félrejár. De ha úgy hirtelen végig pörgetem, hogy kik azok akik hűtlenek voltak, lényegében a legtöbb esetben tényleg a nők körében jobbnak számító férfiak. Ezt egyébként nem a külső határozza meg, hanem a jellem. A rossz kinézetű is tud hűtlen lenni ha akar, mert 5-10 ezerért simán megoldható. Viszont azoknak akiknek a kinézete miatt sorban állnak a nők és így tárt kapuk (lábak) várják őket sok helyen, szerintem hamarabb megteszik ezt, mint azok akiknek energiát kellene fektetni egy másik nőbe. Tehát megcsalásra hajlamos jellemek közül a jobban kinézők hamarabb fognak ezzel élni.
2020. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!