Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hazassag alatt beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag alatt beleszerettem valaki masba. Megszakitottam a kapcsolatot az illetovel, de nem tudom rendbe tenni mar a hazassagomat. Szerintetek van visszaut ilyen esetben? Van valaki aki meg tudta meg menteni a hazassagat egy ilyen eset utan?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőm megmentette. Engen dobott a férje miatt. De ehhez elsősorban a férjnek kell tolerancia.
2020. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ezert vagyok indokolt felrelepes parti. Sajnos nem egyszeru ez. Nemcsak akaratero meg lemondas kerdese.

Nem tudom, lehet-e. En hutlenne valasom elott hajlottam arra, hogy ferfinak meg tudnek bocsajtani hutlensegert. Miota magam vagyok az, tudom, enelkul nem tudnek maradni. Eppen a titkos legyottok tartanak a ferjem mellett. Azota szeretem jobban es van turelmem.

De ez mas, nem kapcsolat.

En annak drukkolok, hogyha erdemes, rendbe tudjatok hozni. De ha nem, ne vergodjetek tul sokaig.

2020. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Hát a felmelegített káposzta sem olyan már, mint a frissen főtt.
2020. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ha beleszerettél másba akkor nem sok esély van rá. Ha szeretnéd a feleséged akkor nem jön egy harmadik. Ki is derült otthon?Úgy nehezebb a dolgod. Kitartás...
2020. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarnám megmenteni. Örülnék a szerelemnek(ha kölcsönös), mert jobb szerelemben élni, mint langyos fosban.
2020. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!