Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt az élettársamy de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt az élettársamy de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt, 3 gyerekünk van. 1 hónappal ezelőtt egy buliban csókolózott egy lánnyal, meg taperolta. A lány még a nyakát is kiszívta, de nem feküdtek le.

Tegnap mondta el, mert meghallottam mit mit beszél a testvérével. Rákérdeztem és elmondta.



2020. márc. 19. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*élettársam
2020. márc. 19. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Beszélgess vele erről. Ha részeg volt és nem akarta csak úgy alakult, akkor szerintem bocsájsd meg. Ami azt jelenti, hogy tényleg felejtsd el. Csak tudja ezentúl, hogy alkohollal résen kell lenni, mert olyasmit csinál az ember amit amúgy nem tenne.


Szerintem ezt lehet érezni a másikon, hogy most még minket akar és ez véletlen volt, vagy baj van tényleg.

2020. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha 1 hónappal ezelőtt történt, és tegnap beszélgettek róla, akkor aktuális a téma; a nyak kiszívásnál is gyanús lehetett volna! Ilyet csak kislányok csinálnak, a szexet meg nyilván letagadja, ha megtörtént is. Mindenképp érzékeltesd, hogy rosszul esik.

Ő mit mondd, hogy viselkedik?

2020. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Élettárs, tehát nem házastárs, akkor meg nem mindegy? Nem tartós ez az állapot.
2020. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4-es Mi lehetne tartósabb állapot 3 közös gyereken kívül?
2020. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Jol szamolom, hogy egyutt voltatok eddig 3.285 napot amikor minden oke volt es 1 napot amikor nem. Szerinted mi legyen?
2020. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Exemék szüleinél a szitu:

Apuka hazaerkezett kicsit ittasan nyakàn vagy galleron vagy hol volt egy ruzsfolt.

Anyuka erre mit csinal?

Adott egy kisebb pofont es röhögött az egészen es kedvesen kicsit kiröhögve de nem gunyosan röhögve, annyit mondott : "te vén bolond:)"


Azert latszik az hogy ök màr aztan tenyleg mindenen keresztül mehettek a sok ev alatt, es holtbiztos igy is a hàzassàguk es ennyivel elintézték.


Habàr exem 24 éves. Szoval huszon harmincéves hazassagban ugy nez ki igy megy màr ez.


Kérdés mennyire kovacsol össze 9 év 2 embert. Marad a feltekenyseg drama bizalomhiany valas a levegöben vagy ujabb felrelepesek szep sorjaban, vagy nevessünk egyet rajta es megy tovabb az elet. Hàt a kerdezö eseteben nem ugy tünik.

2020. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Basszus, felejtsd el. Ez, es a teny, hogy nem nyugodt emiatt elegge jo arany. Olyan ramaszosak a nok, es no vagyok, pont a nem maszos. Ferfi legyen a talpan, aki hosszabb ido utan ennyibe, de nem tobbe, ne futna bele.

En mindenkepp megbocsajtanek. Elobb dobnam ki, ha szimplan egy szar alak, onzo.

2020. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!