Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi tervez valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tervez valakivel, akivel közös jövőt szeretne akkor mégis miért nem marad hű, miért csalja meg?

Figyelt kérdés
Ha valakit szeretsz akkor képtelen lennél megcsalni, akár egy éjszakás kalanddal is. Illetve én magamon us tapasztaltam hogy még a gyomrom is felfordulna ha arra gondolnák hogy megcsalom a páromat. Akkor ez miért nem egyértelmű a férfiaknak? Egyszerűen nem tudom megérteni, akármennyire is gondolkozok rajta.

#megcsalás #egyéjszakás kanaldok
2020. márc. 23. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert sokan még nem másztak le a fáról és többet jelent nekik a kis izgalom meg a pár másodperc lüktetés, amíg orgazmusuk van.
2020. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát látod férfiként ugyan ez a kérdésem. Ha végig nű vagyok és teljes odaadással szeretem, és elmondása szerint a nő viszonozza, akkor miért csal meg?
2020. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Mert nem mindenki monogám. Veled tervezi a közös jövőt?

Jó pasi, tenyerén hordoz? A másik meg csak arra kell neki? Ezen gondolkodjál el, aztán mérlegelj.

2020. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, ugyanezt megteheti a "hivatalos" párjával is. Akkor miért nem jó az? Vagyis legalábbis miért kell másik is?
2020. márc. 23. 17:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3mas, sokat gondolkoztam el ezen, de sajnos nem jutottam egyről a kettőre. Ha a tenyerén hordozza a párját, akkor mégia miért?
2020. márc. 23. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

4: mert az már megvan és egy idő után unalmas... Legalábbis az ilyen trógereknek.


Sok ember erőlteti magára a monogámiát nulla önismerettel és próbálja a végsőkig tagadni, hogy nem alkalmas rá... Ha a társadalom és az emberek hajlandóak lennének más kapcsolati formákat elfogadni (nyitott kapcsolat például) vagy beismerni, hogy nekik nem való a házasság, ami hűséget követel, vagy egyáltalán egy kapcsolat és képesek lennének lemondani arról, amihez alkalmatlanok, nem lenne megcsalás. De házasodni kell, párban lenni kell, gyereket elleni kell, akkor is, ha nem erre az életre született az a két szerencsétlen balfsz.


Én jól érzem magam monogámiában, nem érzek kísértést. Azért mondtam igent. Más meg azért mond igent, mert ezt csak hiszi.

2020. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem szereti az adott személyt,ezért csalta meg,nem kell túlbonyolitani.
2020. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Van kocsim és motorom is.

De ha alkalmam van rá, akkor miért ne próbáljak ki pl. egy quad-ot, vagy terepjárót?

2020. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Próbáld, de csak ha elég tökös vagy hozzá, hogy nem hazudsz róla. A megcsalásban még mindig nem az az abszurd, hogy mással akarsz dugni, hanem az, hogy egy hazug gęci vagy. Lehet nyitott kapcsolatban élni, akkor nem kell félrekurni, mert az asszonynak is belefér.
2020. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Nemcsak a férfiak, a nők ugyanúgy csinálják, vagy még durvábban. Ez nem a nemtől függ, hanem gerinc kérdése.
2020. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!