Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gaz ha kivertem es ezt videora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha kivertem es ezt videora vettem es elkuldtem egy szexi asszonynak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fuggetlen, a szexi sem
2020. márc. 24. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen úgy olvastam: nem vagyok független, és szexi sem :D
2020. márc. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen, szerintem nagyon gáz, de már megtetted, úgyhogy nem mindegy?
2020. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor is gáz lenne, ha mindketten függetlenek lennétek, nem a megcsalás-faktor miatt ciki ez az egész.

Ha én kapnék egy ilyen videót valakitől, aki bejön és tetszik, onnantól kezdve még az az érdeklődés is eltűnne, ami addig volt bennem. Kit érdekel a faxverése, most őszintén? Kb mint a kéretlen péniszfotók netes honlapokon. Ha szexkapcsolatra vágyom, sem érdekelnek ezek, és csak maga alatt vágja a fát, ha ilyeneket küldözget, ez nagyon gáz, proli dolog. Szerintem a nők olyan 90%-a hozzám hasonlóan gondolkodik.

2020. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont én is azt akartam írni, mint a hármas.

Nem vagyok prűd, de ez baromira nem erotikus számunkra, kéretlenül meg főleg nem!

2020. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gáz és kiábrándító.

Ha ilyent küldene valaki, aki tetszik, azonnal erdektelenne válna számomra.

2020. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Gáz és alpári. Normális nő szemében elástad magad. ha nem normális, akkor nyertél egy szexkapcsolatot...
2020. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Az azért nem derül ki hajszálpontosan, hogy milyen kapcsolatotok van? Ha a szexi asszony a feleséged akkor semmi gond. Minden egyéb esetben beteges patkányság!
2020. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
A megcsalos kérdések 80 %-a erről szól. Amúgy gáz igen. Ebből előbb utóbb dugás is lesz.
2020. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szokott kapni ilyen képeket és videókat.


Mindig kirakja a netre, és elküldi a srác csajának.

2020. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, de alapból az, hogy azt hiszed, kiverni szexi.


A sok csokireklámban sokkal erotikusabb, ahogy a nők csokit esznek, mint amikor egy pasi eltorzult arccal, dühösen veri.

2020. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!