Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jóra jöhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóra jöhet ez még?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt, fél évig volt viszonya a kolleganőjével. Több, mint 20 éve vagyunk együtt. Elköltözött, de a gyerekek miatt visszajött. Látom rajta, hogy nem találja a helyét, szenved. Sokat beszélgetünk és bevallotta, hogy többet kapott tőle érzelmi oldalon és minden téren, mint amit én ezalatt a 20 év alatt adtam neki. Nem csak szex volt, hanem érzelmek is vannak. Hogyan tudnám vele elfelejtetni? Jóra jöhet ez valaha?
2020. márc. 24. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni vele, hogy mire van/lenne szüksége tőled, ezt te hogyan tudod teljesíteni, ellenben te is elmondod neki, hogy mire lenne szükséged. A múlton változtatni nem lehet, de tanulni belőle lehet. Kérdés, hogy ő is akarja-e?
2020. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Kinek jöhet jóra? Nem értem a kérdést. De ha azt akarod ezzel kérdezni hogy számodra ez javadra válik-e majd valaha, hát maximum abban az esetben ha elhagyod. Mert ha ennek ellenére vele maradsz, nincs is több kérdésem. Vele akarsz maradni?

Úgy, hogy konkrétan őszintén elmondta hogy neki többet adott a kollegina a fél év alatt mint te 20 év alatt érzelmileg? (Meg bárhogy)

2020. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt látom rajta, hogy szenved. Szerinte ez egy sorszerű találkozás volt. Nem tudom mit tegyek, a gyerekek a közös múlt. De borzasztó érzés látni és tudni azt, hogy másra gondol és mást szeret. Abban bízom, hogy csak fellángolás és elmúlik.
2020. márc. 24. 12:30
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt már nem lehet rendbe hozni. Alapvetően azt gondolom, a kapcsolat ott kuka, ha már megcsalás volt (még ha csak fizikailag is), de írod, itt érzelmek is vannak. Ezt nem lehet se megállítani, se visszafordítani. ha a férjed úgy érzi, a másiktól több érzelmet kap mint tőled, akkor ez veszett ügy. A gyerekek már gondolom nem annyira kicsik. Váljatok el szépen, meg fogják ők is érteni. Jobb lesz így mindkettőtöknek.
2020. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Már soha nem lesz olyan, mint előtte. Csinálhat bármit is, mindig meg fogod kérdőjelezni, nem lesz már bizalom.

Ettől még lehet így élni. Gyerekek és anyagiak miatt sokan maradnak együtt hasonló esetet követően.


Amit én ajánlok; próbáljátok újrakezdeni. Mint 20 évvel ezelőtt, kezdjetek el randizni, legyen minél több idő csak kettőtökre.

2020. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem ez a kapcsolat menthetetlen! Ő abba a nőbe beleszeretett, és valószínűleg olyan szinten működik náluk a kémia, mint nálatok sosem volt. Hasonló szituációt én is megéltem, onnan tudom. Itt persze nem részltezem, max pü-ben

44F

2020. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindketten akarjátok, és mindketten beleadjátok a maximumot abba, hogy a házasságotok rendbejöjjön, akkor igen, talán van esély. De most inkább azt látom a soraid alapján, hogy így mindketten boldogtalanok vagytok, és erre nem jó döntés, ha csak a gyerekek miatt maradtok együtt. Hány évesek?
2020. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha fellángolás lett volna, akkor valószínűleg mostanra már elmúlt volna, vagy legalábbis enyhülne. Őszintén, ha szerelmes, ha érzelmek is vannak, akkor csak amiatt, hogy gyerekek vannak, kínszenvedés lenne mindkettőtöknek együtt maradni. Kérhettek osztott felügyeletet, akkor nem csak hétvégi apuka lesz, és akkor a gyerektartáson se kell aggódni.

Én úgy gondolom, hogy egy kósza kalandot, 2-3 alkalmas félrelépést még csak-csak helyre lehetne hozni, de egy fél éves viszonyt, amiben ilyen intenzív érzelmek vannak, nem lehet olyan könnyen elfelejteni, és valószínűleg visszatérne hozzá idővel, ha szerinte ez egy "sorsszerű" találkozás volt és érzelmileg jobban rá van hangolva, mint rád.


Sajnálom, de szerintem ebben az egészben felesleges már reménykedni, neked is csak egy életed van, kár lenne a 20 év és a gyerekek miatt elpazarolni.

2020. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Felesleges önzéssel magam mellett tartani. Lehet gonoszság, düh vagy a bosszú szól belőlem, de gáz az, ha nem akarok a nő közelébe engedni a gyerekeket? Tudom, hogy egy házasság elromlása 2 emberen múlik, de nekem ez megalázó...
2020. márc. 24. 13:17
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Minden téren többet adott neki fel év alatt, mint te 20 év alatt? Ez miiii??

Itt vágtam volna pofán. Hálátlan egy ember.

2020. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!