Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi az oka annak, hogy más nők után csorog a nyálatok amikor állítólag szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, akinek nem inge ne vegye magára, de én még csak ilyennel találkoztam sajnos. Van egy 4éves párkapcsolatok, együtt élünk majdnem a kezdetektől. Tegnap olyan dolgokra bukkantam a párom laptopjába amiről sose gondoltam volna, hogy megcsinálja ezt velem. Fent van több társkeresőn ahol lányokkal levelezik lányokkal intim témákról, képcsere is volt stb. Most vettünk közösen egy házat, pár hét múlva költözhető lesz, de én már azt se tudom, hogy akarok e vele ott élni. Ami a legrosszabb,hogy kiderult egész kapcsolatunk alatt voltak ilyen időszakok, amikor ezt csinálta. Nem tudom mit csináljak nagyon fáj a szívem, fiúk ti is csináltok ilyeneket vagy, hogy van ez? Mert én már semmit sem tudok.... 27L
2020. márc. 25. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem csináltam ilyet.


35F

2020. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én aránylag gyakran gondolok másokra is és "csorgatom a nyálam". Egyrészt a lelki szerelem nem vonja automatikusan maga után a kielégítő szexuális életet. Másrészt, valaki időről időre erősen vágyik másra, bármennyire is szuper a párjával.

Viszont amiket írsz (társkeresőzés, levelezés, képcsere...), jócskán túlmutat azon, ami a legtöbbünk szerint normális és etikus a partnerre nézve. Olyan, mintha kifelé tartana a kapcsolatból, vagy legalábbis reményt adó pótszerekkel akarná "túlélni".

29F

2020. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha neki ez csak szórakozás, és nem több akkor azért gondold meg, rendben lehet még ez a kapcsolat, lehet csak túlfűtött szexualitása van, de azon Te is tudsz segíteni...
2020. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Beszélni a szexről a másik nem képviselőivel egyáltalán nem probléma, sőt.

Kezeljük felnőttként a dolgot, a beszélgetés az beszélgetés.


Hogy nálatok a szexualitás miért is miben merül ki az már egy másik kérdés.. erről a kérdés alapján nem tudunk semmit.


A szerelem nem tart örökké, egy idő után barátsággá alakul, egyfajta kötelékké. A szexuális kizárólagosság egy döntés kérdése, sokaknak kényszer, hozzáteszem a párkapcsolatban élő emberek több mint 54%-a legalább egyszer mással is lefeküdt amíg párkapcsolatban volt. (

forrás:Häberle)

2020. márc. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam ilyet kapcsolat alatt, hasonlót se. Én ha valakivel együtt vagyok nincs más nő számomra, beszélni beszélek nőkkel de nem ilyen témákról vagy is nem flortolok vagy kavarok a másik háta mögött. És én is ugyan ezt várom el, undorító amit a barátod csinált és csinál is, ez sima megcsalas az ember nem küld ilyeneket magáról másoknak viccből hanem csak ha akar valamit. Szakíts bele mielőtt késő, slkapsz valamit teherbe esel stb stb. Mert ha már mondjuk gyereked lesz sokkal nehezebbesz új életet kezdene mert osszelesztek kötve. A döntés a kezedben, vagy kirakod vagy tönkre fog tenni teljesen.
2020. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a primitívek és a bszatlanok ilyenek.
2020. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, én pl. már annyira függő vagyok itt gyakorin, ha lenne egy komoly rendben levő kapcsolatom, akkor se tudnék leállni a szex és párkapcsolat témakörben. Mivel rengeteg privátot kapok, mondhatni azt, hogy chatelek idegenekkel intim témákról és időnként még képcsere is van. Ez kikapcsol, pszichológus helyett is megoldás, hogy valaki meghallgat, egy kicsit izgalmas is, amikor nagyon mélyen vagyok, átváltok hódítóba, tudok olyan hozzászólásokat írni, hogy kiéhezett férfiak árasszanak el privát üzenetekkel és máris meg van az aznap esti szórakozás. Valószínű ő is így volt évekig és már nem tud leállni.:( Lehet, hogy ennyi elég is neki, nem is hiszed, milyen sok férfi így küzdi le a természetes ösztöneit, hogy kicsit vadászgatnak, de nem akarnak még szexet se. Van az ember életében néha, hogy szüksége van egy kis levegőre, szabadságra, amikor azt érzi, hogy megtehetné, ha akarná és pont az a lényege, hogy ennyi elég is, mert nem akarja és nem teszi meg. A tudat elég. Ha valaki rabnak érzi magát, akkor abból viszont előbb-utóbb kitör. Persze ilyen fiatalon még én is összetörtem volna ettől, de egyre inkább rá kell jönnöm, hogy a másik ember nem a tulajdonom. És arra is rájöttem, hogy egyáltalán nem olyan sok a megcsalás, mint hittem. Egyrészt mert nagyon sok férfi tényleg szereti a párját, másrészt mert annyira macera megoldani, hogy ahhoz iszonyat szerelmesnek kell lenni, hogy valaki energiát fektessen az egészbe. Már a hol és mikor kérdése is megoldhatatlan probléma hosszútávon. Természetesen vannak Casanovák és Don Juanok, de még azok közt is sokaknak csak a tudat kell, hogy megkaphatnának nőket, ha akarnák és nem lépnek tovább.
2020. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy legyél akármilyen jó, egy dolgot nem tudsz megadni senkinek: az újdonság, a más varázsát.


Mindig lesz, aki magasabb, alacsonyabb, vékonyabb, kövérebb, szebb, mint te.


Mindenki csorgatja a nyálát mások után. Sokan írják, a hűség döntés kérdése. Van, aki úgy dönt, hogy nem nyomja el a vágyait és nem lesz hűséges (szexuálisan).

2020. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak hulye kifogasok amiket sokat hallani “nem torodott velem,elhanyagolt,megbantott”vagy hasonlok es mar akkor egybol erre van fogva az egesz hogy ezert csinalta a ferfi/no de azert szeret😂hat aki ilyeneket bevesz azt vagy nem csaltak meg sose vagy nagyon naiv es buta.Egyebkent amikor van kapcsolatom csak az a no letezik szamomra.Nyilvan nezegetem a tobbit meg beszelgetek veluk baratilag de nem flortolok vagy ilyenek,Es ugyan ezt varom el forditva , Tudod szoktak mondani aki igazan szeret az nem kur felre. De te eleted engem azert nem hagyna nyugodni a dolog habar ennyi evesen mar szerintem rajohettel volna hogy ez hogy megy
2020. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!