Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a páromnak felsége van. Hogyan lépjek tovább ezen?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam, hogy már elváltak emiatt is mertem belemenni. Majd ahogy jött ez a koronavírusos dolog robbant a bomba. 2 hétig nem beszéltünk, majd tegnap felhívott és elmondta, hogy a karantén miatt újra közel került a feleségéhez, őt szereti és engem nem.

4 hónapig voltunk együtt, előtte csak szidta a hölgyet. A hölgy elvileg tud ottrólam, őt nem zavarja.


2020. márc. 26. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
:D LOL
2020. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mutasd be neki a férjedet!
2020. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Amennyiben valaki jellemtelen ember az meglátszik és nem kell ilyen súlyos helyzet ahhoz, hogy kiderüljön.

Valamiért egymásra találtatok, lehet a felszínesség vagy bármi egyéb, ezt én nem tudhatom. Az mindenesetre biztos, hogy a hasonlóságok vonzzák egymást... tehát van férjed?


Viccen túl, minden szava igaz.

2020. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs, egyedülálló vagyok.
2020. márc. 26. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kellemetlen. Mindenkivel előfordulhat, hogy beleválaszt, amibe nem kéne, de te szerencsés vagy, mert viszonylag hamar kiderült, milyen a pasi. Vigasztaljon az, hogy nem hosszabb időt áldoztál rá.


AMúgy nem értem. 4 hónapig nem voltál egyszer sem a lakásán? Nem volt fura? Vagy az, hogy nem ér rá mondjuk hétvégén, este, éjjel? Vagy hogy ment ez?

2020. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy könnycseppet se ejts az ilyen pasi után!


Nagyot hazudott, kihasznált, és most valószínűleg az asszonynak szid téged.


Ha az asszony tudott rólad, nagyon necc. Undorító, hogy bizonyos embereknek hogy van képük tönkre tenni más embereket lelkileg.

2020. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Rossz a kérdés feltevés. Nem az derült ki, hogy felesége van, hiszen az már tudott volt "előtte csak szidta a hölgyet".

Itt azon kell tovább lépni, hogy ilyen időszakban koppantál és a magány hatványozottan előjött. Illetve a többi szokásos történet, ami a harmadik személyt övezi hasonló helyzetben.

2020. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van feleségem de nem kerultem közel hozzá :)
2020. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól mert ez egy anonim oldal, nem kell elhinni a kérdező minden szavát. Több pontból is vérzik a történet. Inkább csak az van, hogy túl gyorsan beleugrottál egy szeretői szerepbe, de a pasi kihasznált és most támogatást keresel itt ezen az oldalon.
2020. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát,van akinek olyan felesége van,hogy 2méternél akkor sem kerülne közelebb hozzá ha egy betonkockába zárnák őket össze xD
2020. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!