Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megváltoztatta a jelszavát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megváltoztatta a jelszavát, kellene gyanakodnom, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Szóval az egész úgy kezdődött, hogy van egy csaj, akivel a barátom régen szórakozott, de igazából nem voltak együtt és ha igaz, akkor csak csók volt köztük. A csaj bejelölte facebookon, de a barátom törölte, mert mondtam, hogy nem szeretném ha ismerősök lennének, ugyanis a csaj elég nyomulós, láttam már buliban, hogy a csaj más lánynak a pasijára rámászott úgy, hogy a barátnője ott volt. Na de a lényeg, hogy aztán egyszer töröltem az Insta fiókomat és másnap a csaj jelölte a barátomat. Akkor is elmondtam, hogy szeretném ha kitörölné és törölte is a barátom. Aztán rá egy fél évre valamiért követték egymást és erre úgy jöttem rá, hogy a barátom kedvelte a képeit. Aztán már nem bírtam és veszekedés lett belőle... Akkor a barátom törölte a csajt és felfüggesztette a fiókját,aztán visszaállította fiókját, de a jelszavát megváltoztatta. Eddig tudtam a jelszavát mindenhol és ő is az enyémet, bár soha sem kutakodtam az üzenetei között. Lehet, hogy titkol valamit?

2020. márc. 26. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd el!


Jobbat érdemel, mint te, mivel te nem bízol benne.

2020. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet, de szerintem az sem normális, ha egy exed képét lájkolgatod, mikor barátnőd van. Amúgy bízok benne, de azért szerintem senkiben sem kell vakon bízni... Mondjuk a kérdés sem ez volt...
2020. márc. 26. 23:28
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Instán nem kell tudd a jelszavát, hogy lásd kit követ, vagy ki követi. Amúgy gyanús, hogy vaj van a düle mögött. Kell neked ez a gyomorideg?
2020. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
61%
Ha idáig tudtad, meg ő is a tiédet, akkor lehet, hogy tényleg okkal.
2020. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak megunta a kutakodásodat...
2020. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele, meg fog csalni. Fogadd el, könnyebb lesz túllépni majd, ha eljő az idő. De nem azért teszi, mert rossz ember lenne, hanem mert manapság szinte mindenki ezt teszi, nemtől függetlenül. Vagy az vagy akit megcsalnak, vagy az aki. Még az első táborba tartozni annyival jobb, hogy valamivel becsületesebb élet.
2020. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3-as Nem követik egymásat a csajjal, de akkor is fura... Azóta változott meg a jelszava, amikor erről a csajról összevesztünk és felfüggesztette a fiókját egy időre. Mikor visszaállította akkor már új jelszója volt... De igazából nem akartam erre rákérdezni, hogy miért...


4-es Igen, eddig tudtam a jelszavait, ő is tudja az enyémet ez nálam természetes, nekem nincs mit takargatnom...

2020. márc. 26. 23:59
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Simliskedik nyilván valamiben.Én inkább lelépnék és keresnék mást.
2020. márc. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Te beteg vagy,h masnak a jelszavait tudni akarod. Parkapcsolatban is megvan a privat szfwra es bizslom. Nalatok nincs.


En nem nezem,kiket likol meg kovet meg milyen uj ismerosei vannak. Ez is beteges,h nincs sajat eleted,munkad,hobbid,barataid,amire elmegy az idod.

2020. márc. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Teveteg vagy ahogy itt az összes válaszoló. Mi az hogy kértem hogytörölje? Te kinek hiszed magad kérdező? Remélem megcsal aztán kidob.
2020. márc. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!